Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Esti tagozatos gimnáziumoknak...

Esti tagozatos gimnáziumoknak milyen hátrányai vannak?

Figyelt kérdés
Iskolát szeretnék váltani,eddig szakközépiskolában tanultam,aminek nagy hátránya,hogy nem tudok a szakmai tárgyak miatt olyan könnyen másik iskolába átmenni,ezért gondoltam az estire. Idén lettem volna 11.-es,de gondolom ez nem igazán számít. Nem tudom,hogy működik pontosan az esti tagozat. Emelt érettségit tudok tenni esetleg? Ezután mehetek tovább tanulni főiskolára egyetemre?

2016. aug. 12. 22:38
 1/3 anonim válasza:
Ne menj estire, én is átmentem tavaly de nagyon megbántam. Itt heti 2 nap tanítás van, de az oktatási színvonal nagyon gyenge. Egy gyengébb szakközéppel is jobban jársz.. Esti gimnáziumba nagyrészt olyan felnőttek járnak, akik már dolgoznak de az érettségi még nincs meg. Szerintem ha főiskolára szeretnél menni akkor nem a legjobb választás.
2016. aug. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
melyik sulit nézted ki?
2016. aug. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát ez nem túl bíztató. Szolnokon néztem ki A Széchényi István Gimnáziumot és a Magisztert,Debrecenben is a Magisztert,Ebesen is találtam egy esti tagozatos gimit,de annak nem volt a neve feltüntetve.
2016. aug. 15. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!