Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Állatorvosnak hol lehet...

Állatorvosnak hol lehet tanulni Pesten kívül? Esetleg úgyis lehetek állatorvos ha elsőnek rendes orvosira megyek és onnan vmi allatorvosira? Nem igazán vagyok ebben jártas

Figyelt kérdés

11-es leszek, biosz kémia faktra mentem , bioszbol 4es kémiából 3as 4es közt vagyok , magan tanár segítségével feltudnek készülni az emelt érettségire de ez elég az orvosihoz ha nagyon oda teszem magam? Mennyire nehéz a biosz és a kémia érettségi? Mennyire nehéz bejutni az allatorvosira és az orvosira?

Nem szeretnék másmilyen szakra menni ,kicsi korom óta orvos szeretnék lenni, leginkább állatorvos



2020. máj. 26. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak Budapesten van ilyen egyetem.
2020. máj. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

ÉN, inkább kimennék a bécsire. SOKKAL jobb a képzés.

Persze kérdés, megy-e a német?

2020. máj. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1 évig tanultam csak németül, szóval a bécsi van zárva
2020. máj. 26. 20:00
 4/6 A kérdező kommentje:
*Ki van zárva
2020. máj. 26. 20:00
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy orvosira mész, amiből több is van az országban vagy állatorvosira, amiből egy, Budapesten.
2020. máj. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon egy állatorvosi egyetem van, Budapesten. Orvosi 4. Csak akkor lehetsz orvos ha elvégzed valamelyik orvosi egyetemet, állatorvos pedig akkor ha elvégzed az állatorvost. Állatorvosi és orvosi szak között nincs "ugrálás", nem vesznek át egyikből a másikba.

Nagyon rá kell feküdni mind a bioszra és a kémiára is ha szintén ez az álmod. A nehézség mindenkinek más, van akinek könnyebb, van akinek nehezebb, de az tény hogy magasak szoktak lenni a pontok. Viszont szorgalommal sokra lehet vinni, ha nem adod fel és tényleg megteszel mindent, sikerülni fog.

Még azt tanácsolom, ha tényleg ezek a szakok érdekelnek, nézz jobban utána az egyetemek honlapján és a felvi.hu-n a képzéseknek, egy csomó hasznos infót találsz.

2020. máj. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!