Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol van Magyarországon állator...

Hol van Magyarországon állatorvosi egyetem?

Figyelt kérdés
Debrecenbe van állatorvosi egyetem ?? Vagy csak Budapesten van??

2019. okt. 31. 08:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Gödöllő
2019. okt. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
16%
Sehol, másképp kidobná a Google...ja várj...kidobja.
2019. okt. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Debrecenben és Budapesten.
2019. okt. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Magyarorszagon kizárólag Budapesten, az Istvan utcában van Állatorvostudományi egyetem. Tudom, mert oda jártam.
2019. okt. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Utolsó vagyok, aki lepontozott mesélje már el, hol van még Magyarországon állatorvosi egyetem?? :D zseniális, hogy emberek ezért járnak gyakorizni, hogy a normális válaszokat is lepontozzák.. Ne haragudjatok, de ez már röhej, ami itt zajlik. Az ilyenek veszik el a kedvet azoknak, akik valóban értelmesen válaszolnának. Kabaré ez az oldal.
2019. okt. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
19%
Obi? Àtjöttèl ebbe a kategba? :(
2019. okt. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
25%

Nos, az irányadó az a felvi lenne ( [link] de mivel kereszt féléves eljárás van, nem hozza fel.

Indít állatorvosi szakot az ATE (Állatorvostudomanyi Egyetem) (értelemszerűen ) és a SZIE (Szent István Egyetem) ( [link]

Amúgy ajánlom mindenki figyelmébe az alábbi oldalt akinek van ideje és energiája a szakok között keresgélni: [link]

Ami alapján aúugy Debrecenben csak állattenyésztési mérnöki szak van.

2019. okt. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%

Emberek, higgyétek már el, hogy csak 1 azaz egy egyetemen van Magyarországon allatorvos képzés!!!

A Szie, az a szent István egyetem, amihez tartozott egy ideig, de aztan kivált belőle és most már önálló egyetem!

2019. nov. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát!!
2019. nov. 1. 09:06
 10/13 anonim ***** válasza:
88%
Régen volt a Szent István Egyetem, igen - pl. amikor felsősként nézegettem, akkor még SZIE-n volt a képzés. Azóta vált külön. Debrecenben nincs és nem is volt soha.
2019. nov. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!