Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha most vettek fel, és évet...

Ha most vettek fel, és évet szeretnék halasztani, mi az az indoklás, amit nagy valószínűséggel elfogadnak?

Figyelt kérdés

felvettek a károlira államilag támogatott pszichológiára. viszont én külföldre mennék, és csak 'biztosításnak' jelentkeztem itthon is, de ezt nyilván nem írhatom a papírra. ha azt írom, hogy 'egy évet külföldön szeretnék tölteni tapasztalatgyűjtés/nyelvtanulás céljából', azt el fogják fogadni, vagy találjak ki valami teljesen mást?

ha lehet, olyan írjon, aki már halasztott és van hasznos tanácsa, de minden válasznak örülök :) köszi!


2010. júl. 30. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Tisztelt Vezetőség!

Kérem Önöket, hogy engedélyezzenek egy év halasztási időt, mert jobb tanulmányi eredményem elérésének érdekében külföldre szeretnék menni nyelvtanulás céljából.


Én valami ilyensmit írnék :)

2010. júl. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én tavaly kértem passzív félévet(2)

NEM KELL INDOKOLNI kit érdekel :D

2010. júl. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
és lehet rögtön passzív félévvel nyitni? mert azt olvastam, ez változó...
2010. júl. 30. 14:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Tavaly én is passzív félévet kértem Károlin, jogon, mivel idén meg akartam próbálni az orvosit. Nem kellett indokolni, csak a nő (valami irodista) megkérdezte, hogy miért megyek passzívra, tán költségesre vettek fel? Mondtam, hogy nem, hanem családi okokból. Nem firtatta, a papírra sem kell ráírni semmit. Idén meg megyek kiiratkozom, mivel felvettek a sotéra!
2010. júl. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ja igen, azt elfelejtettem, hogy Károlin lehet passzívval kezdeni, max. két félévet egyhuzamban.
2010. júl. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
na ez szuper, köszönöm szépen! :)
2010. júl. 30. 14:56
 7/8 anonim ***** válasza:
barátnőm halasztási kérelmébe azt írta h."családi okok miatt"...Ezt nem fogják firtatni...Az már bizalmaskodás lenne:D
2010. júl. 31. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

lehet kezdeni passzívval persze tavaly kértem 2őt és most egy másik egyetemen kezdek onnan meg kiiratkozom szépen:)

sok sikert;)

2010. júl. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!