Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most akkor csak ez fog indulni?

Most akkor csak ez fog indulni?

Figyelt kérdés

Most érettségiztem és három szakot jelöltem be.

Kétszer földtudományi szakot, és egyszer a környezettant. Mindet a Debreceni egyetemen. Most az E-felvételi oldalon a Környezettanhoz ott egy opció, hogy szak felvétele, de a földtudományihoz nincs, akkor az nem fog indulni?

Eléggé kivert a víz.



2020. máj. 29. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Hűha ilyet még nem hallottam és bocsi az offért,de hol találtad meg a szak felvétele opciót?Hozzá lehet adni plusz jelentkezést vagy hogy érted?
2020. máj. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Van a jelentkezések és pontszámok menüpont, ott ugye látható a 3 választott szak, és ott ha lentebb görgetek ott van, hogy pont így, hogy:

Jelentkezési lehetőségek

DE-TTK környezettan ANK Szak felvétele

2020. máj. 29. 17:37
 3/6 A kérdező kommentje:

Az útmutató ezt írja, de vagy fáradt vagyok, vagy nem emberi a nyelv:


Adott sorban a Szak felvétele linkre kattintva tudja megjelölni a kívánt jelentkezési helyet, amelyet a linkre való kattintást követően egy alább megjelenő táblázatban tudja a megfelelő helyre rendezni. Egyszerre több jelentkezési hely finanszírozási párját is felveheti jelentkezési sorrendjébe. A felvenni kívánt jelentkezés alapértelmezetten mindig a jelentkezési sorrend utolsó helyére kerül, tehát Mentés gombra kattintás előtt mindenképpen rendezze ez(eke)t, amennyiben szükséges!

2020. máj. 29. 17:40
 4/6 A kérdező kommentje:
Ohh, értem, szóval feltudnám venni az önköltségest is a listára.
2020. máj. 29. 17:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen szerintem is akkor ugyanazt a szakot tudod csak önköltségesen bejelölni!Megnéztem a sajátomat de nem találtam semmi hasonlót,valószínűleg azért mert alapból bejelöltem még februárban az önköltségeseket is.Nem is tudtam,hogy lehet ilyet,hogy hozzáadod az önköltséges párját.Ezt tuti meg tudod tenni,jól megnézted?:DMert tényleg még nem is hallottam ilyenről.
2020. máj. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Új szakot nem lehet hozzáadni miután lezárultak a jelentkezések, viszont az önköltséges párját mindig fel lehet venni. Ezen kívül egyszer tudsz sorrendet módosítani, illetve törölni szakot, viszont utána már nem lehet újra felvenni amit töröltél. Az egyszeri sorrendmódosításba nem számít bele, ha eltávolítasz egy szakot.
2020. máj. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!