Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most egy kéttannyelvű iskolába...

Most egy kéttannyelvű iskolába járok és nagyon nem Szeretem erős és tínvonalas iskola elég híres. Azonban utálom a közösséget meg osztályom nem érzem jól magam Át szeretnék menni a Zalaegesrszegi Zrínyibe ? Átvennének kítűnő zanulóként?

Figyelt kérdés

2020. máj. 31. 11:05
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibákért
2020. máj. 31. 11:06
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg kérdezhetem, hová jársz kéttanyelvűbe és hányadikas vagy most?

Melyik osztályba szeretnél átmenni?

Miért nem érzed a jelenlegi sulidban jól magadat?

Tudom, hogy ez még nem válasz a kérdésedre, de ezeket is tudnunk kéne ahoz, hogy rendes választ adhassunk.

2020. máj. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát Zrinyibe az angolra es a Kolcseybe pedig a kettanra10.es leszek es nulladikos is voltam !Nagyon rossz a kozosseg hiarerchian alapszik az egesz a felsobb evfolyamok magyon lenezik az alsobbakat kihasznalasok sorozata es nem lehet baratkozni stb
2020. máj. 31. 12:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha már 10.es leszel, szerintem már ne váltsál csak azért, mert rossz a közösség. Ugyanez a helyzet máshol is fennállhat, szóval ez miatt teljesen felesleges.

Azt ugye tutod, hogy a Zrínyiben sokkal többet kell tanulnod majd a jelenlegi eredményedért? A matek mennyire megy? (azon a nyelvi osztályban is nagy hangsúly van)

Különben a legegyszerűbb az lenne, ha felhívjátok az iskolát és ezt megkérdezitek.

A helyedben én maradnék, mert inkább a közösség zavarjon, minthogy a sok tanulás kikészítsen, de ez a te döntésed.

Ha most akarsz váltani, mi a második idegen nyelved? Mert lehet, hogy például a Zrínyiben azt nem is tanítják, és ennyi idő anyagát egy másikból nagyon nehéz lenne behozni.

Gondolkodtál esetleg más sulikon is? Pl Mindszenty vagy Ady? Jó, ezek nem olyan "híresek" de sokkal nagyobb valószínűséggel vesznek át és az osztályok is kissebbek, így a közösségek általában jobbak.

2020. jún. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem váltson csak, 3 év pokoli rossz lesz. nem tudom, hogy melyik kölcsey-ről van szó (mert ugye több is van). én a budapestiben húztam le 5 évet...szörnyű volt.
2020. jún. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!