Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Váltsak sulit vagy ne?

Váltsak sulit vagy ne?

Figyelt kérdés
Most vagyok 9es de az osztályomat nem bírom, van kb 3 ember akivel jóba vagyok de nem több. Nem igazán érzem magam odavalónak.Eleinte kolis voltam de a kolis lányok is utaltak akik az osztalytarsam, meg évfolyam társak. Nagy botrány volt a koliba ki is iratkoztam onnan de így utólag a suliból is ki kellett volna mert nem igazán fogadtak be. Azt hittem jobb lesz de a nagy debellak meg ma is beszolnak. A suli ahova most járok eleve egy másik városba van 1 óra busszal minden reggel. Anya mondta hoyg maradjak a városba mert itt is van vagy 6 középiskola de nem hallgattam rá és így már utólag bánom. Azért mentem másik varosba tanulni hogy ott legyek a legjobb barátnőm mellet aki ma már le se szar eldobott magától. Fogalmam sincs mit csináljak

2020. máj. 30. 08:32
 1/8 A kérdező kommentje:
Apum meg a nagyapám azt mondta menjek rendészeti re de nekem az nem én azt valahogy nem bírnám eroletileg. Most is szakgimnáziumba jarok
2020. máj. 30. 08:33
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon bizonytalan vagyok, nem tudhatom hogy mondjuk egy másik iskolába jobb lenne e.
2020. máj. 30. 08:55
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha van jó iskola a közeledben, ahova át is vesznek, akkor szerintem kérd át magad. Már önmagában az utazási idő megspórolása is hatalmas nyereség, plusz itt lehet, hogy sokkal jobb az osztályközösség.
2020. máj. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Most szakgimibe járok és itt ápolónőnek tanulok 4 éves.

És az én városom a még szociális gondozó és ápoló van ami 3 éves tehet nem ad érettségit

2020. máj. 30. 09:11
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja világos, akkor ebben az esetben maradj ott ahol vagy. Elég, ha van akár egyetlen baràtnőd, nem kell jóban lenned az egész osztállyal. Csináld végig, a szakma + érettségi fontos dolog.
2020. máj. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az jó ha legalább 3 ember van akivel jóba vagy. Egyébként még 3 év alatt simán össze barátkozol másokkal,nálunk is szinte teljesen más barátságok voltak a kezdetben mint a végén
2020. máj. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem még simán lehetnek más barátaid az osztályba, még sok minden fok változni. Meghát nem csak az osztálytársakkal, de az évfolyamtársaiddal vagy felettetek járókkal is lehet barátkozni
2020. máj. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Háromnál több barát egy osztályban máshol sem lesz :)
2020. jún. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!