Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Biomérnökként diákmunkára/gyak...

Biomérnökként diákmunkára/gyakorlatra van lehetőség?

Figyelt kérdés
Mennyire keresettek az ezen a szakon tanuló másod-, illetve harmadéves diákok?

2020. jún. 6. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
9%
Téged is szívesen látnak a gyorséttermekben. A szakodhoz kapcsolódó diákmunkát aligha fogsz találni.
2020. jún. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem mostanra gondoltam...
2020. jún. 6. 18:47
 3/4 anonim ***** válasza:
83%

Én sűrűn böngészem álltalában az álláshirdetéseket, bár mostanában kevésbé.


Budapesten egész sok diákmunkát szoktam látni, ahova biomérnököket is felvesznek, diákmunkához képest nem is rossz órabérrel. Legjellemzőbb analitikus gyakornok poszt, vagy valamilyen laboráns munka. Leginkább Richter, Egis szokott keresni embereket, de elég jó órabérrel láttam már Xelliánál is hirdetést.


Debrecenben nagyon gyér a kínálat diákmunka téren hiába ott a Teva, meg a Richter biotech üzeme, maximum csak a kötelező nyári gyakorlatra vesznek fel hallgatókat.


Szegedről nem tudok semmit ilyen téren, máshol meg tudtommal nincs biomérbök képzés.

2020. jún. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A tanszékek honlapjain keresd meg a kapcsolatban álló cégeket, ahol szakmai gyakot is lehet csinálni, és illeszkedik az elképzeléseidhez. Ha már specen vagy, akkor az ágazati tanszék honlapján a legcélszerűbb. Általában egy beszélgetéssel kezdődik a szakmai gyak is, ott kérdezz rá, hogy van-e lehetőség utána, hogy utána alkalmazzanak részidőben vagy diploma után teljes állásban. Sokszor a hallgatók már az önálló labort is valamilyen cégnél csinálják.
2020. jún. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!