Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érettségi szóbelin puskázni?

Érettségi szóbelin puskázni?

Figyelt kérdés
Valakinek sikerült?
máj. 11. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
33%

aki erre vetemedik, eleve nem is akar semmit...


nem tuti módszerem volt, ezzel sosem lehet lebukni...

máj. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%

Nálunk mindenkinek volt annyi IQ-ja, hogy minimum keressél átmentek.


Nagyon gyenge képességűnek kell lennie valakinek ha a szóbelin nem bír összekaparni egy kettest.

máj. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Nem lehet. Figyelnek. Mosdóba is úgy lehet kimenni hogy kikísérnek ha jól tudom.
máj. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Belegondolva szerintem gond nélkül meg lehet oldani.

Nem bíztatni akarlak, pont az ellenkezője. De a gondolattal eljàtszadozva, szerintem lehetséges lenne. Ha a "papírfecnire felírod majd harmónikàba hajtod" vagy "szoknya alà felírod acombodra" szintű hülyeségeknél kreatívabb vagy akkor annyira nem bonyolult.

Arra kel gondolkoznod hogy lehet làtható, de ne legyen egyértelmű, ha valaki rà néz eszébe se jusson hogy ez puska lehet. Plusz kerüld a feltünést eleve. Mindkét kezed végig szépen làtható helyen tartsd, asztal alà tekinteted be se nézzen. Puskàk legyenek tételre bontva. Tudd a tételek pontos szàmsorrendjét, és legyenek annak megfelelően tàrolva nàlad a puskàk. Fontos hogy a keresés közöttük gyors és egyértelmű legyen, valamint hogy csak annyi legyen elől ai feltétlen elengedhetetlen. Ha ezzel nem tudtam segíteni, akkor engedd el, mert ha kezedbe adnàm készen se tudnàd tapasztalat nélkül egy érettségin kivitelezni.

Azonnal 2 módszer is eszembe jut amivel be lehet egy 20-30 tétel hosszúsàgú anyagot úgy vinni úgy, hogy ha feletted àllnak se buksz le vele.


Csak az az igazi baj, hogy ezek mind bűvésztrükkök. Amint publikusak, nem működnek.

Plusz akkor tudsz puskàzni aikor a kidolgozàsi idődet töltöd. Amikor màr közbekérdez a tanàr akkor màr bszhatod. Szóval ha puskàzol se tudod megkerülni a tanulàst. Tanulnod így is kell, max mankónak jó a puska.


De ahogy írtàk, a tanàrok rendesek az érettségin. Kettessel mindenkit àtengednek. Kihúzzàk belőled. Ha meg tapasztalatlan vagy puskàzàsnàl akkor inkàbb engedd el. Érettségin kipróbàlni, olyan mint éles pàrbajban lőni l először. Nem jó ötlet. Inkàbb legyen kettes, mint egy fegyelmi eljàràs.

máj. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Irodalmon ha a húzott tételhez adnák még valami forrást/segédletet, akkor javaslom hogy mindig lapozz bele a végébe. Én anno egy mű elemzést húztam, megkaptam a művet, a könyv végében pedig ott volt a komplett elemzés, pont akkora terjedelemben hogy a felkészülés alatt kényelmesen le tudod körmölni, illetve meg tudod jegyezni xD Nem tudom hogy ez véletlen volt e de örültem neki
máj. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!