Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mást nem idegesít, hogy...

Mást nem idegesít, hogy helytelenül ír és beszél néhány tanára?

Figyelt kérdés

A Radnótiba járok pesten. Háát azt mondják ez a legjobb, de szerintem a 2.-3. helyen állhat.

Van 2-3 tanárom (runk) akik olyan furán beszélnek és írnak..

Annyira irritál amikor úgy beszélnek: ez miatt. Vagy így írnak: egyenlőre.


Egyenlőre még nem döntöttem el.


Fúú a hideg ráz ezektől.


Év elején amikor új tanárok jöttek, úgy az egész osztály egyszerre vette észre, hogy ez mennyire gáz. Ez miatt... Bleeehh.

Most vagy az van, hogy nem tudja hogyan kell helyesen írni, vagy direkt csinálja? Dehát ezt nem lehet!


2020. jún. 9. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy gáz, amiket ide leírtál, de úgy még érdekesebb lenne, ha leírnád, hogy mit tanítanak (magyar tanár lenne, az nagyon gáz).


Nekem egy töri tanárom volt aki a Caesart Ceasarnak írta fel a táblára, illetve a Kossuth-ot hosszú ú-val. (Szintén egy elit gimiben)


Értelmiségi létükre figyelhettek volna nyelvtan órán.

2020. jún. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az egyik az ofőm, ő rajzot tanít, a másik pedig töri tanár, mint a tied. A harmadik meg fizikát.
2020. jún. 9. 16:18
 3/4 anonim ***** válasza:
A rajz az nem annyira értelmiségi, a fizika tanároknál pedig akkor ezek szerint gyakori, hogy humán tárgyakban nem erősek (nekem is voltak hasonló matek/fizika tanáraim).
2020. jún. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De hát hogy lehet úgy mondani, hogy "eZ miatt"? Vagy úgy írni, hogy egyeNlőre?

A matekfeladatot oldod meg egyenlőre. Egyelőre a helyes...

2020. jún. 9. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!