Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi lesz a következménye?

Mi lesz a következménye?

Figyelt kérdés
Hétfőn lesz szóbeli (engem nem érint), utána lesz az érettségi bizonyítványok átadása. Személyes okok miatt nem tudok elmenni. Ennek lesz valami következménye, és ha igen, mi?
2020. jún. 12. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Idén vettem át az érettségimet. Az én osztálytársam nem tudott eljönni átvenni, így jelezte az iskolavezetősége felé. Ők pedig nem csináltak belőle problémát.


Később átveheti amikor már eltud jönni érte.

2020. jún. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Szólj az ofődnek, hogy te nem fogsz tudni menni, ő majd meg tudja neked mondani, hogy hol lehet majd átvenni - általában a titkárságon, tanáriban.

Ha nem te mész érte, akkor valószínűleg kell meghatalmazást írni (még akkor is, ha a szüleid veszik át).

2020. jún. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
41%
Senkit nem érdekel mikor veszed át. Majd bemész érte, ha ráérsz.
2020. jún. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Jeleztem már osztályfőnöknek, leordított konkrétan a telefonban, hogy ezt mégis hogy képzelem😅
2020. jún. 13. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!