Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itthon olyan egyetem ami...

Van itthon olyan egyetem ami színvonalra kb egy közepes középiskola szintje?

Figyelt kérdés
2020. jún. 15. 22:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

Biztos erre érdemes elpocsékolni az állami támogatott féléveket?

Ha van is ilyen, annak a papírja biztosan semmit sem ér.

Mi célod lenne vele?

2020. jún. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Ezt értelmezni sem lehet.
2020. jún. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem van. Keress egy olyan kis vidéki fősulit, ahova minimumponttal be lehet csúszni. Persze jobb ha tudod, hogy semmire sem mész vele, mert mindenki pontosan tudja, hogy mennyire 0 színvonal volt ott. Pályakezdőkenk szóló állásban láttam már olyan, hogy "mérnöki diploma (kivéve Gábor Dénes főiskola)". A jobb cégek, akik megtehetik, hogy kicsit válogassanak, nem állnak szóba az ilyen helyen végzettekkel.


Ennél jobban jársz egy szakmával. Sokkal jobb fizud lehet egy csomó OKJ szakmával, mint a mucsaröcsögei fősikola értéktelen diplomájával.

2020. jún. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Az állam milliókat fizet állami támogatott képzésre neked, csak úgy. Ki akarod vágni az ablakon?? Miért? Lustaságból? :O
2020. jún. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
3-as tényleg?Az iskola számít nem pedig a valódi tudás?
2020. jún. 15. 23:17
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
Van, amelyik iskola szinte ciki, igen. Csodálkozom, hogy te csodálkozol ezen.
2020. jún. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Mi az az iskola ami szinte ciki?

Akár külföldön,akár itthon

2020. jún. 15. 23:20
 8/14 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező, ha gimi szintű fősulit keresel, akkor miért gondolod, hogy ott kapsz bármiféle tudást, ami összemérhető azokéval, akik egy nehezebb helyen végeztek? :D

Pont, hogy a tudást nézik a cégek, de gondolkozz már a cég szemszögéből is. Egy állásinterjú nem kevés pénz. Dolgozik vele a HR-es, ott van egy manager és még 2-3 ember. Jelentkezik 3 ember a BME-ről és 3 egy cikis fősuliról. Kit hívsz be hamarabb? Ha azt hiszed, hogy mindenkit, akkor ki kell, hogy ábrándítsalak. Behívod a két legszimpibbet, ha egyik bejön, akkor felveszed és a többi esélyt sem kap.

2020. jún. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
97%

"Az iskola számít nem pedig a valódi tudás?"


Ha te ezt így gondolod, akkor miért van szükséged egy kamu diplomára?

2020. jún. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%

Gábor Dénes főiskola, Zsigmond Király Egyetem (mostanra ez a név annyira elhasználódott, hogy már Milton Friedman), páran a METU-t is mondják.

Állítólag egyik-másik helyen ezek közül a tanárok szemrebbenés nélük engedik puskázni a hallgatókat, szóval szó szerint semmi értelme a képzésnek, és semmiképp sem nevezebb egy érettséginél.

2020. jún. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!