Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ennyi ponttal bekerülök...

Ennyi ponttal bekerülök egyetemre?

Figyelt kérdés
Pannon egyetem MFTK-ra jelentkeztem, a megjelölt szakok tavalyi ponthatáraib(közösségszervezés,politikatudományok,anglisztika) 310-320 pont. Én lerontottam az érettségim tavaly a szóbelikkel, így két emelttel és egy nyelvvizsgával van 322 pontom. Bekerülhetek ha 5-10 pontra vagyok a tavalyi ponthatártól?

2020. jún. 16. 08:17
 1/3 anonim ***** válasza:
7%
Hát idén csökkentették a ponthatárokat, szóval lehet bekerülsz. De nézd meg az eddigi évek ponthatárait.
2020. jún. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
A pontod alapján van esélyed, de persze nem tudhatjuk biztosra. Amúgy nem értem, miért kell erőltetni a 2 emeltet, ha nem kell a szakodra, amikor sokkal jobban lehet járni egy emelttel és egy erős közép + nyelvvizsgával.
2020. jún. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak következtetni lehet az előző évek pontjai alapján. Biztosat mi sem tudunk mondani, az majd júliusban fog mindenki számára kiderülni, hogy hol mennyi lett a ponthatár.
2020. jún. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!