Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha pótfelvételis eljárással...

Ha pótfelvételis eljárással jelentkezem egyetemre és teljesítem az idei ponthatárt akkor ugyanúgy bekerülök mint általános eljárással? Vagy inkább az alapján jutok be hogy mennyi hely van?

Figyelt kérdés

2019. jún. 30. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1. A pótfelvételin 99%-ban csak költségtérítések helyeket hirdetnek meg

2.A ponthatár nem lehet alacsonyabb, mint a normál felvételi eljárásban(sőt láttam már sokszor olyat, hogy jóval magasabb volt!)

2019. jún. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele. De ha teljesítem akkor bekerülök gondolom
2019. jún. 30. 16:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak a szabad helyeket töltik be így. Ott külön ponthatár lesz, tehát nem elég, ha a júliusit teljesíted.
2019. jún. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tavaly a metu egyik szakán az általános ponthatár 280 volt, a potfelvételis szintén. Nemhiszem hogy nagy különbség lesz a kettő között
2019. jún. 30. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!