Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik középiskolákban van...

Melyik középiskolákban van lehetőség bentlakásra hétvégéken is?

Figyelt kérdés

Olyan kéne, ahová át lehet menni úgy is, hogy a diák nem most fogja kezdeni a kilencediket.

Egy nagyon jó tanuló, de iszonyatosan problémás gyerekről lenne szó, akinek tanulmányi versenyeken vannak eredményei.

Kérlek, segítsetek a keresésben, mert egyszerűen nem találok egyet sem.

Előre is köszönöm a segítséget!



2020. jún. 19. 17:40
 1/3 A kérdező kommentje:

A problémás gyerek alatt azt értem, hogy kezelhetetlen. Csak a saját feje után megy, direkt megszegi például az iskola házirendjét(így sajnos különböző figyelmeztetői is vannak) hangos, pofátlan...

Ennek ellenére egy okos, értelmes gyerek. Idén is majdnem (2 db 4-ese van) kitűnő, különféle versenyeket nyert, és az évfolyamának a legjobb tanulója.

Egy bentlakásos iskolában több figyelmet tudnának rá fordítani mint otthon, és remélhetőleg végre megjönne az esze, mert megtanítják arra is, hogy nem kéne ilyeneket tennie.

2020. jún. 19. 17:52
 2/3 anonim ***** válasza:
Bármelyikben.
2020. jún. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem hinném. Amennyire én tudom, a kollégiumokból mindenki haza szokott menni hétvégénként. (Kivéve az Arany János programban résztvevők, de ez nem opció)

Olyan hely kéne, ahol a többség hétvégékre is benntmarad.

2020. jún. 20. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!