Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor végeztetek a vizsgáitokk...

Mikor végeztetek a vizsgáitokkal? Gáz ha én még csak most?

Figyelt kérdés
Minden meglett, de a többiek már rég befejezték.

2020. jún. 22. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én még jócskán nem végeztem a vizsgáimmal. Tökmindegy milyen gyorsan végzel, a lényeg hogy meglett minden
2020. jún. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 hete végeztem.
2020. jún. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyetem függő is. Van olyan ismerősöm aki már május elején letudta. Nekünk speciel június végéig van kiírva a vizsgaidőszak.
2020. jún. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, én egy hete végeztem, szaktársaim némelyik meg még holnap is megy:D
2020. jún. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ebben a félévben összesen csak kettő vizsgám volt (a tárgyaim nagy része szeminárium volt, amire gyakorlati jegyet kaptunk és előadások közül is volt olyan, amire előre kaptunk megajánlott jegyet). Viszont volt olyan félévem is, amikor még az utolsó héten is vizsgáztam (és az volt akkor az első vizsgaalkalmam abból a tárgyból, mert éppen csak olyan szerencsétlenül tudtam felvenni). Max. bosszantó vagy frusztráló, ha az ember látja, hogy az xy már végzett, szabad, csuda jó stb., mikor még javában tanulnia kell. Viszont szerintem ez abszolút nem számít, arra kell koncentrálni, ami éppen van és az a lényeg, hogy sikerüljön.
2020. jún. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%

Hogy lenne gáz? Az a lényeg, hogy minden meglegyen.

(Amúgy én már egy hónapja végeztem, de a vírus miatt nálunk korábban kezdődött a vizsgaidőszak, és a karantén alatt én tényleg tanultam, ezért minden tárgyból az első alkalomra el tudtam menni.)

2020. jún. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a múlthéten végeztem vele. Amúgy csak az számít, hogy meglett nem az, hogy már a többiek végeztek :)
2020. jún. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!