Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti így tudnátok tanulni a...

Ti így tudnátok tanulni a vizsgáitokra?

Figyelt kérdés

Már gombóc van a torkomban, mert egyszerűen nem tudok otthon tanulni.

Hiába elmúlt a karácsony szüleimhez mindennap sorra jönnek mindennap rokonok.

Én ennek nagyon örülök, mert fontosnak tartom a családi kapcsolatot, de egyszerűen 4 vizsgám lesz januárba és abból mind 10.-e előtt, mert a tanárok nem hirdettek meg többet, hiába tart elvileg februárig a vizsgaidőszak..

És egyszerűen olyan hangosak, hiába hallgatom fülesbe a zenét hallom, társasjátékoznak, mert itt vannak a gyerekek is és olyan hangosak, hogy már egyszerűen nem bírom és sokszor elsírom magamat.


Meg közben kérdezgetnek, hogy nem -e jövök én is játszani, meg jöjjek enni ezt meg azt meg amazt.


Holnap is jönnek mert kenyér lámgost sütnek, holnapután meg malacot fognak sütni, utána is szerveztek valamit, karácsonykor is ez volt, de nyilván az más.

:(

Karácsony előtt meg volt 3 vizsgám így előtte se tudtam volna tanulni.


Ti így tudnátok tanulni? :/



2019. dec. 27. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Hasznald ki azt az idot, amikor nincsenek vendegek. Kelj fel kicsit korabban, es tanulj reggel peldaul. Aterzem a hekyzetedet, nekem 3 ocsem van, veluk sem egyszeru birni.
2019. dec. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs nyitva könyvtár a környéken? Esetleg csendes családdal bíró haverhoz nem tudsz átmenni?
2019. dec. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Könyvtár? Kávézó? Tanuló csoport szervezése valaki másnál?
2019. dec. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a könyvtárba, egy közeli kávézóba, vagy tanulj együtt egy barátoddal nála.
2019. dec. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is könyvtárat, kávézót ajánlanék. Mondjuk a családod is lehetne kicsit megértőbb, hogy te nem érsz rá, neked tanulnod kell.
2019. dec. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!