Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Miskolc Egyetem Gazdaságtudo...

A Miskolc Egyetem Gazdaságtudományi karán mennyibe kerül egy tanévre a tandíj és a tankönyvek, valamint az egyéb kiadások?

Figyelt kérdés
2010. aug. 1. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:

szia!

Tandíj akkor van, hogyha költségesre vettek fel. 120-130 ezer körül van egy félév.

Könyvek, jegyzetek viszonylag olcsók, én egy könyvet se vettem meg, mindig a netről szedtem le jegyzeteket, onnan tanultam! Viszont van, mikor ilyen 2-300 ftos munkafüzeteket kell venni, de az belefér :)

egy 200 oldalas Pénzügytan könyv meg 1400 ft volt nekem, szóval viszonylag könnyen ki lehet jönni.

Kollégium, nem tudom pontosan 12-18 ezer körül van egy hónap, attól függ hol kapsz szobát (gazdászkollégium az E/6os)

más... bérlet, 3200 ft egy tanuló busz/villamos

ezenkívül még utazás, nem tudom hol laksz.

Még ami felmerülhet, az vizsgaidőszakba IV és dékáni méltányossági díj, a dékáni 3000 ft, az IV díjak meg 1500 ft.

Más hirtelenjébe nem jut eszembe :)

2010. aug. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, sokat segítettél! :)
2010. aug. 1. 16:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Szeptembertől én is odajárok majd. :D Mennyibe kerül az UNI hotel egy hónapra majd? :D Meg ha nem abba a városba való vagyok akkor is vehetek majd bérletet? :D


Egyébként hogy van ez a bérletigazolványos mizéria? Mert nekem még nincs új bérletigazolványom, nekem simán diákom van + helyi bérletem. Akkor most csináltassak újat majd Miskolcon, vagy hogy? Ebben kérek még segítséget! :D

2010. aug. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jaja, azt csináltass újat. Én kocsival járok majd.
2010. aug. 1. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!