Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek szeptembertől...

Szerintetek szeptembertől lesz suli vagy marad az online oktatás?

Figyelt kérdés
Én azt hallottam, kiújult a vírus és megint előröl kezdődik minden.

2020. jún. 25. 23:29
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Igen, megint nagyon terjed szomszédban, szerintem amugy nem fognak kinyitni durva
2020. jún. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Ezt augusztus eleje-közepe előtt nem lehet megválaszolni. (Amúgy ha abban nem is vagyok biztos, mi lesz szeptemberben, abban szinte biztos vagyok, hogy az egész félévet nem fogják tudni hagyományos rendszerben végigvinni.)
2020. jún. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
De most miért pontoztok le? Oda írtam hogy szerintem, nem azt, hogy így lesz! Én így gondolom
2020. jún. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Mindenkinek ment a zöld pipa :))
2020. jún. 26. 12:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ez kérdéses lesz, de nálunk például a tanári kar kijelentette, hogy semmiképp sem játszuk el újra a távoktatást, mert 3 hónapot kidobtunk, mi jövőre érettségizünk is.
2020. júl. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
5-ös: ha a kormány rendeletben határoz a távoktatásról, akkor édes mindegy, hogy a tanári kar mit "jelent ki". Az érettségit meg simán megírjátok, ha tudtok írni-olvasni, nem kell túlmisztifikálni.
2020. júl. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!