Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Így mi lesz az iskolákkal?

Így mi lesz az iskolákkal?

Figyelt kérdés
Én már nem járok iskolába, szülő vagyok, viszont ahogy elnézem a szomszédos országok járványügyi helyzetét, nekem nagyon úgy tűnik, hogy a gyerekek se ott, se nálunk nem kezdhetik meg szeptemberben az iskolát. Ne legyen igazam, szerintetek mi lesz így?

2020. jún. 26. 19:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Bármi lehet, és mindenre fel kell készülni.
2020. jún. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Max. néhány hetes leállás lesz megint, remélem. De inkább annyinak se kelljen lennie!
2020. jún. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Ahogy az első mondja, hogy bármi lehet. Ha lesz második hullám akkor már tudunk pár dolgot, hogy mire figyeljünk és hogyan dolgozzunk. Ha nyár végére eldurvulna az egész helyzet értelemszerűen akkor szerintem vissza állítanák az online oktatást(nem egész tanévre). Ami több, mint a semmi, de nem sokat ér azoknak akik szakközépiskolában/technikusi képzésben tanulnak, sőt azoknak se technikusi évüket(5. évet) végzik, mert ott már fontos a gyakorlat, a fizikai lét az iskolában.
2020. jún. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Egyetértek, remélem csakis akkor zárják be, ha súlyos a helyzet. Ha megint azért zárják be, mert 10-20 új fertőzött van, hát, nem tudom. Túl sok a pótolnivaló.
2020. jún. 26. 19:46
 5/15 A kérdező kommentje:
Horvátországban,Ukrajnában,Romániában,Észak-Macedóniában,Portugáliában, és sajnos nagyon sok helyen durvul a helyzet, rekordokat döntöget megint a járvány. Ebbe már belefáradtam, meddig kell még így élnünk, hónapokat? éveket? mikor lesz vakcina? Ez borzasztó!
2020. jún. 26. 19:49
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
Ja, ha te rettegni akarsz, akkor nincs mit tenni. Én nem tudom, hol döntöget rekordokat a járvány, fogalmam sincs róla, hány új fertőzött van. Megtehetném, hogy tudok róla, mert szoktam híreket olvasni, de a koronavírussal direkt nem törődöm a kelleténél többet, mert nem szeretnék állandó rettegésben élni.
2020. jún. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
34%

Én úgy gondolom, hogy az emberiség miatt van ez a betegség. Ez a büntetésünk, így vezekelünk érte. Ha ez még 1 hónap akkor annyi, de lehet 1 év is ez.


Amúgy meg felesleges nézni a hireket naponta csak arra jó, ha valaki netán idegroncs akar lenni. Amíg volt iskola mi(tanárok,diákok és szülők) is néztük napota, de bele fáradtunk az egészbe. Elfogadtuk és pozitívan próbálunk hozzá állni. Pl nálunk már a kutyát se érdekelt, hogy szinte egymáson álltunk az érettségi osztáson, sőt még kezet is kellett fogni mindenkivel(igazgató, az elnökkel, stb).-.


#3

2020. jún. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igazatok van, állandóan azt figyelem, mert nincs jobb dolgom :D munka is otthonról van, sok időm van mellette. Jó lesz már visszatérni a régi kerékvágásba, akkor nem lehet ennyi időt tölteni hír olvasással
2020. jún. 26. 20:38
 9/15 anonim ***** válasza:
67%
Ki nem szarja le? Így is úgy is tanulni kell, legalább nem kell majd felkelnem korán reggel hogy bemászak az iskolába. Ez van el kell viselni, ember életek múlnak ezzen, Braziliába rosszul védekeztek és már tömegsírokba rakják az embereket, ezt nem akarjuk igaz? Nem akarjuk hogy anyáink és apáink meghaljanak értelmetlenül, nem akarjuk hogy barátaink akik krónikus betegek, elég ha csak cukorbeteg, meghaljon. Több tízezer ember életet menthetünk meg azzal ha felveszük egy kis időre azt a tetves maszkot és nem puszilgatunk mindenkit, már nem kell otthon maradni csak bekell tartani a távolságot miért olyan k*urva nehéz? Bírjátok ki hogy, most nem mehetek el hatalmas bulikra, lesz még alkalom, szerintem ez nem nagy ár több tízezer ember életért.
2020. jún. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Jogos
2020. jún. 28. 12:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!