Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Rendészeti/bűnügyi nyomozói...

Rendészeti/bűnügyi nyomozói szak elvégzése után úgy helyeznek ki egy adott rendőrfőkapitányságra?

Figyelt kérdés

Figyelembe veszik, ha esetleg nem tudsz oda költözni?

Nem szeretnék úgy járni, hogy elvégzem Pesten az egyetemet, majd pl kiküldenek vidékre😅

A válaszokat előre is köszönöm! :)



2020. júl. 1. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Nem kívánságműsor.
2020. júl. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Oda helyeznek ahol szükség van rád. Lehet, hogy otthon van rád szükség, lehet hogy egy másik városban

Rendőr ismerőseim nagyrésze egyébként maradt a szülővárosában mint egyenruhás is, meg mint nyomozó is, de volt aki elköltözött, hogy most vezénylésre vagy önként azt nem tudom

Most viszont rájuk biztos szükség lenne:

[link]

2020. júl. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Tehát akkor egyetem után én nem jelentkezhetek egy a rendőrség oldalán meghirdetett állásra?

2020. júl. 1. 18:25
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A most végző ismerősöm azt mondja, hogy 3 helyet kell bejelölniük abban a városban, ahova majd menni szeretnének. Aztán majd kiderül, hogy van-e éppen üresedés ott.
2020. júl. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak ugye nem mindig van üres hely, akkor várni kell hónapokat.
2020. júl. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!