Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni Egyetem Markusovszky...

Debreceni Egyetem Markusovszky Lajos III. kollégium? A többi kérdésem lent.

Figyelt kérdés
Le tudná írni valaki, hogy néz ki benne egy garzonlakás? (konyha felszereltség, fürdő, maga a szoba - képeket nemigen találok sehol). Melyik emeleten a legjobb lakni? Érdemes lenne elküldenem egy szobakérelmet úgy, hogy nem tudok megjelölni szobatársakat és konkrét szobát sem, csak mondjuk egy emeletet? Beköltözés előtt kiküldik, hogy melyik szobában és kikkel leszek, vagy azt csak beköltözéskor mondják el? (Nem kérek fikázást a koliról, örülök annak, hogy egyáltalán bekerültem valahova és ráadásul közel leszek a karom épületeihez.) Előre is köszönöm, hogy szánsz rám időt!

2020. júl. 4. 09:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!