Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A tatai Eötvösben melyik...

A tatai Eötvösben melyik szakot érdemes választani?

Figyelt kérdés

2020. júl. 5. 15:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát leginkább azt, ami az érdeklődési köröd... azért a matek, a termtud, és a humán közül ne a gyakoris nép véleménye alapján válassz :)
2020. júl. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A humán osztály melyik másik tagozattal van összerakva?
2020. júl. 6. 12:39
 3/12 A kérdező kommentje:
Lehet tudni, várhatóan jövőre kik lesznek osztályfőnökök?
2020. júl. 7. 21:49
 4/12 A kérdező kommentje:
Latint lehet 2. nyelvként választani?
2020. júl. 8. 17:14
 5/12 anonim ***** válasza:
Nincs latin. Angol, német, spanyol, francia, orosz az ami alapból meg van hirdetve. Az utóbbi kettő viszont volt, hogy nem indult, mert nem jelentkeztek rá sokan.
2020. júl. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A matek tagozat nagyon brutál?
2020. szept. 13. 12:05
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát ez attól is függ, hogy milyen beállítottságú vagy. Ha fekszik neked a matek szerintem egyáltalán nem lesz vészes, persze tanulni úgy is kell, rendszeresen! az nagyon fontos. Egyébként ha nem vagy olyan nagy jó matekból, de szorgalmas vagy, akkor is simán teljesíthető, csak hát az emelt színű anyagok azért már bonyolultak és nehezek tudnak lenni.
2020. szept. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Attól függ milyen beállítottságú vagy, miben vagy jó, mit szeretsz. A legjobbnak a matekot vagy a kéttannyelvűt(angolt) mondják. De mehetsz bármire, lehet az bármilyen jó, ha nem szereted vagy nem megy akkor jobb lenne egy másik szak. Tehát rajtad áll.
2020. nov. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szerintem a matek tagozat a legjobb. Onnan a legnagyobb a választék továbbtanulás szempontjából. Fizikával párosítva bármelyik mérnök szak, törivel párosítva gazdasági szakok, én csak javasolni tudom.
2021. jan. 6. 21:48
 10/12 A kérdező kommentje:
Matek a legjobb
2021. jan. 20. 15:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!