Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debrecenben mennyire éri meg...

Debrecenben mennyire éri meg környezetmérnökire menni?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a természetet, ezért döntöttem emellett a szak mellett, második helyre pedig a biomérnököt írtam.

Szerintetek melyik lenne jobb?

Tudnátok tapasztalatokat írni?



2020. júl. 6. 22:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
Sehol nem éri meg, főleg nem Debrecenben
2020. júl. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
13%
Mutass munkát, ahova kell környezetmérnök!
2020. júl. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
13%
Csak azért kérdezem, mert msc-m van...
2020. júl. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
7%

Biomérnököt nem tudom, mit csinál és mire jó, de környezetmérnöknek valóban nem éri meg tanulni.

Érdekelt, azt hittem, a világot is meg lehet vele váltani, hiszen az irány mégiscsak ez. Lenne. Aztán rájön az ember, hogy egyedül nehéz, aztán már nem is akarod megváltani, végül a környezettudatosság az egyetlen, ami megmarad. HA megmarad.


Tanulj valami rendes dolgot!

2020. júl. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

#2

én speciel környezetmérnökként dolgozom... mondjuk a természethez vajmi kevés köze van, meg úgy általában bármihez, amit tanultunk a suliban.

2020. júl. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ismerosom nem tudott elhelyezkedni vele, most mukormos
2020. júl. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#6 az jól fizet - úgy tudom.
2020. júl. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Vodafonelive ***** válasza:
Itt mar volt olyan ember aki ilyet vegzett meg munkavedelmi/minosegmernoki szakmakat de ugy sem kellett a piacra az ember. 4 allas van profession-on. Szerinted mennyire jo? Meg a biomernoki is jobb egy fokkal.
2020. júl. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%
Rossz választás volt a környezetmérnöki. Régen túlképzés volt belőle, most már nem túl népszerű szak, ha jól hallottam. Semmi köze a természethez, csak közvetett úton. Iparban, gyártó cégeknél lehet vele dolgozni, de legtöbb céghez elég egy ilyen munkavállaló, az sem csak ezt csinálja teljes munkaidőben. Sokan munka vagy tűzvédelmet tanulnak mellé, szóval totál ipar. Ja és bevallások, statisztikák, nyilvántartások, ilyesmik. Sok cég külsőssel csináltatja a környezetvédelmi feladatokat, szóval ha van vállalkozói vénád és lesz ismeretségi körös, akkor lehet vele nyomulni. Miért nem természetvédelmi mérnökit választottál? Vagy az csak msc-n van?
2020. júl. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat

tovább olvasgattam, és a legtöbb helyen azt írtál, hogy debrecenben a környezetmérnöki képzés nem jó, szóval megcseréltem biomérnökire lesz, ami lesz alapon

bsc-t megcsinálom ebből, aztán az msc még bármi lehet

#9 ez a szak elkerülte a figyelmemet

2020. júl. 20. 00:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!