Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miskoci egyetem vagy Szent...

Miskoci egyetem vagy Szent István egyetem környezetmérnöki szak?

Figyelt kérdés
Melyik diplomával lehet jobban elhelyezkedni?

2019. febr. 9. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Félek, hogy egyikkel sem nagyon lehet.
2019. febr. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%

Csak a környezetmérnökit ne!


Nekem környezetmérnök+tűzvédelmi előadó+munkavédelmi technikus végzettségeim vannak és jogsim (néha vezetek is, szóval nem az van, hogy 2 éve megszereztem és azóta csak képen láttam autót).


Fővárosi vagyok.


Készültem az állásinterjúkra (volt, amire 2-3 délután, a jelenlegi munkám mellett, kb mint egy vizsgára).

Jelentkeztem bárhova, Sárvárra is, volt is telefonom interjúm velük és mentem is volna, akár dolgozni is.


4 állásinterjú volt hónapok alatt, volt hónap, amíg nem is volt hova beadni!


Profession és egyéb állásportálok, néha Google-keresgélés.


Még a BSc alatt persze TDK, civil szervezetnél önkénteskedés, gyakorlati helyen tovább maradás...


Persze volt egy családi gond, betegség, majdnem fél évig otthon voltam emiatt. Lehet, ez is ront a helyzeten, de ezt a pályát akkor se javaslom.



Aztán úgy döntöttem, hogy átképzem magam.



Vagy a tűzvédelem legyen felsőfokú (szakirányokban fellelhető egyéb mérnöki szakokon), vagy a munkavédelem, vagy inkább vegyészmérnök, gépészmérnök, energetikai mérnök....

2019. febr. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jaj ,hogy ezek a heterók milyenek...

F/bi

2019. márc. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!