Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha soha nem tanultam iskolában...

Ha soha nem tanultam iskolában se közgázt, se programozást, akkor egy gazdinfón lenne esélyem?

Figyelt kérdés

Érdekel mindkettő, de még nem tudok belőle túl sokat (közgázból egy könyvet olvastam eddig, programozni netes tutorialokból "tudok" kicsit).


Viszont nagyon tetszik ez az irány, lenne esélyem?

Matekból sem voltam soha kiemelkedő, nem jártam versenyekre vagy ilyesmi, de jó alapjaim vannak azért. És szorgalmas is vagyok, beleteszem majd a munkát.


Szerintetek van esélyem elvégezni?



2020. júl. 8. 14:45
A kérdező szavazást indított:
Van esélyed, gond nélkül megtanulható.
Nehéz lesz, de megoldható.
Elkéstél vele, ezeket már tudni kellene előre, jó eséllyel nem sikerül.
Kizárt, hogy sikerüljön, erre jobban fel kell készülni.
19 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Simán van esélyed, csak legyél szorgalmas és kitartó.
2020. júl. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Baluba ***** válasza:
100%
Középiskolában nagyon kevesen tanulnak hasznos közgázt vagy programozást. A legtöbben semmit, aki pedig igen, általában az is csak felületes, esetleg csak érdeklődés felkeltésére szolgál, nem alapozásra. Szerintem netes programozás tutorialokkal és egy elolvasott közgáz könyvvel a felkészültebbek között lennél.
2020. júl. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!