Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha engedélyel megyek el a...

Ha engedélyel megyek el a kollégiumból a kimenő után akkor megszabják meddig lehetek kint vagy ha hajnali 4kor állítok be se szólnak érte?

Figyelt kérdés

Gondolom nem ennyire engedekenyek és azért éjfélre visszavárnak de kíváncsi vagyok rá.


Plusz még ha nem érek vissza időre ugye akkor megvonjak a kimenőt. Ez ilyenkor menji idő? 1-2 nap vagy hetekre is megvonhatjak? (gimis koli)



2020. júl. 9. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Koli függő.
2020. júl. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi időre szól a kimenő és miért kéred, vagy kéri a szülő. Nyilván mondjuk anyád szól, hogy esküvő lesz szerdán és csak hajnalban mennél vissza (abszurd de ez jutott eszembe :D) akkor nem kötnek bele. Ha te magad kérsz kimenőt nyilván nem mondják, hogy hajnalig maradhat.
2020. júl. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Életkorod?
2020. júl. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#2 aha értem. Nem is akartam volna magamtól hajnalig maradni de hát gondoltam hogy nem is engednenek


#3 15 leszek

2020. júl. 10. 00:23
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha 15 vagy, nem csak a kimenődet vonhatjuk meg, de a szülőket is kötelességünk értesíteni, és amennyiben ez rendszeres, kirakhatunk a kollégiumból. Akkor is, ha e miatt kiesel a sulinkból.


Nálunk ez van.

2020. júl. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És ha csak boltból jövet kések 5 percet azért is megvonjak a kimenőt? És ha igen menji időre?
2020. júl. 10. 00:38
 7/8 anonim ***** válasza:

6.-ra.


Nyilván pár percért nem, de hajnal 4-kor a boltból..., mert ez volt a kérdésed.

2020. júl. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Úgy értettem hogy engedélyel korlátlan az idő amire vissza kell érnem. A boltosat azt arra írtam hogy 5 perc miatt is kapok a büntetést. Nyilván nem áll szándékomba 4 kor visszaerni
2020. júl. 10. 00:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!