Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen az egyetemi gólyatábor?...

Milyen az egyetemi gólyatábor? Megéri elmenni? Vélemények?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nem nagyon tudom, miről szólhat egy ilyen tábor. Sok helyen hallom hogy az egyetemi gólyatábor csak a piálásról szól és hogy amúgy nagy szar az egész. Nektek mi a véleményetek, tudnátok segíteni hogy megéri-e elmenni, vagy sem?

2020. júl. 3. 21:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Én voltam. Tény, hogy sok feladatban volt alkohol, az esti bulikban nyilván meg volt, aki napközben is ivott csak úgy. De voltak olyanok is, akik nem iszákosak. :D Ők is jól érezték magukat.
2020. júl. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Amúgy nem feltétlen a piával van bajom, nem erre akartam a hangsúlyt helyezni :D hanem úgy általánosságban, hogy zajlik meg miről szól, és megéri-e elmenni? Vagy pedig semmi értelme és csak szenvedés a nagyrésze, ahogy sok helyen olvastam :/
2020. júl. 3. 21:18
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Hát az függ egyetemtől, kartól is. Nem az összes ugyanolyan. Én nagyon élveztem a gólyatáborunkat, nálunk nem volt kötelező az ivás, bár nyilván voltak ilyen játékok. Szerintem megéri elmenni, jobb úgy elkezdeni az egyetemet hogy már van néhány ismerős arc. De persze embere válogatja. Meg persze én is hallottam olyan történeteket, amiktől feláll a hajam. Azért az sem igaz persze, hogy nem lesznek barátaid ha nem mész el. Igazából jó buli, ha jófejek az emberek, de ennyi az egész. Szenvedésnek nem éreztem egyáltalán.
2020. júl. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%

Én nem voltam, de nem éreztem semmilyen hátrányát. Az első szemináriumon elkezdtem beszélgetni pár emberrel, akik aztán bemutattak másoknak, azoknak hála megint másokat ismertem meg és így tovább. A táborban egy csapatba került emberek nagy részének nem is volt közös órája végül (ezt ők mondták), szét lettek szórva.


Szóval ha szeretsz bulizni, inni, bohóckodni, akkor menj el, nem rossz dolog azért. De ha nem mész, akkor se lesz semmi.

2020. júl. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
34%
Nem éri meg.
2020. júl. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
39%

En nem voltam, de ennek ellenere nagyon jol osszebaratkoztam sok emberrel.

Volt ismerosom, aki eljott, mert a szobatarsa leszopott egy csavot egy cigiert.

Meg volt ismerosom, aki jokat bulizott es szerzett par jo havert. Szoval a szemelyisegedtol fugg.

De szerintem bugyuta az egesz

2020. júl. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
Én nagyon éltem a gólyatábort. Semmi erkölcstelent nem tettem és semmire nem kényszerítettek. Voltak csapatok, sorversenyek, különböző ivós és ügyességi, gyorsasági feladatok. Sok embert megismertem, köztük az egyik legjobb barátomat, meg ott ismertem meg egy srácot, akivel pár héttel később összejöttem.
2020. júl. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
60%
Én nem hagynám ki, az biztos!
2020. júl. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%
Én voltam, de nem éreztem jól magam. Ez leginkább a csapattársaimnak volt köszönhető. Viszont az esti bulik nagyon jók voltak, életem egyik legjobb bulija ott volt. A feladatok is jók általában, csak sokszor senkinek nem volt kedve semmihez, ez így kicsit elvett az élményből. Ugyanakkor ha nem mentem volna el, biztos, hogy bánnám. Emellett pedig azok az emberek vannak kisebb számban, akik szerint rossz, ugyhogy nagyobb rá az esely, hogy majd jól erzed magad.
2020. júl. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk minden nap voltak csapatépítő feladatok, szerintem jók voltak, de tudom, hogy nem mindenki szereti az ilyet. Buli mindennap éjféltől háromig tartott. Ívós feladatok voltak, de nem volt kötelező, lehetett teát választani a vodka helyett :) Barátság építős szempontból viszont számomra semmit nem ért, csoportokba lettünk szedve, és alig pár ember volt a szakomról. Nem is emlékszem már pontosan kik voltak. A szállás pedig maga volt a borzalom, az erdő közepén, bolt semmi, ha nem ízlett a menza kaja így jártál, mert helyben csak piát lehetett venni. A mosdóban nem működött a villany, egy "élmény" volt sötétben fürdeni és WC-re menni. A negatívumok ellenére nem bántam meg, hogy elmentem, jól éreztem magam :)
2020. júl. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!