Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mindenkinek megjött e a...

Mindenkinek megjött e a felvételi óta az egyetemről a papír és h ha nem akkor mit lehet csinálni? - mert h annak is megkéne jönnie h ha nem vettek fel. (egyetemről van szó)

Figyelt kérdés
(többnyire pécsiekre vonatkozik a kérdésem, de más is válaszolhat,csak írja oda, hogy honnan valósi.)
2010. aug. 2. 18:30
1 2
 1/11 anonim válasza:
én is pont emiatt idegeskedem, mert nem jött még semmi (ELTE-től), és ez azért nagy baj, mert abban küldik az azonosítómat és a jelszavamat, amivel ugye koleszba lehetne jelentkezni...elvileg mától, úgyhogy krva jó, ha lecsúszok emiatt...
2010. aug. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha adtál meg e-mail címet, akkor arra küldtek egy linket, hogy miként jutsz be az ETR rendszerbe. Ott továbblépve, személyes adatokat megadva, megkapod a jelszavad is. Én sem kaptam még papíron semmit.
2010. aug. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem is van még csomó ismerősöm, aki nem kapta meg a papírjait, de nem hivatalos forrásokból úgy hallottam, hogy júli 30-ig ki kellett postázniuk őket az egyetemeknek, szóval ha ez valóban így van, akkor napokon belül meg kell hogy kapja mindenki!
2010. aug. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
tovább mentem az ETR oldalán, de mivel elsős vagyok nekem csak az azonosítómat adta meg és azt írta a jelszavam majd a borítékban küldik...
2010. aug. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
18:41 várj egy picit, megpróbálok belépni (én is elsős vagyok), hátha megint összejönnek a lépések
2010. aug. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Rámész a linkre, aktuális információk, Gólya EHA és jelszó, névhez a neved (teljes), aztán keresés, kiadja a neved és édesanyád nevét,
2010. aug. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
majd rákattintasz a részletekre
2010. aug. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ha így sem működik, akkor a Quaestura Hallgatói Ügyfélszolgálati Iroda-ba érdeklődj!
2010. aug. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én az email címem megadtam, de ezidáig arra sem küldtek semmilyen értesítőt. ( csak sms-t, a felvételről )
2010. aug. 2. 18:51
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem se megy, de gondolom nem is kell mennie. Ezt írja ki, úgy csináltam, hogy leírta egy egyik válaszoló:

Jelszó információ: Jelszó borítékban

2010. aug. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!