Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Règ pòbàlkozunk babàval,...

Madärka1020 kérdése:

Règ pòbàlkozunk babàval, sajnos nem jön. Jùniust àtvèreztem, orvos azt mondta ciszta fakadt ki. Augusztusig rendesen megjött, szeptemberben 25. most oktòberben 23. napra jött meg. Az àllìtòlagos peteèrès napjàn ròzsaszín folyàs. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Sajnos a kèrdèsnèl nem igazàn lehet a szituàciòt rèszletezni.:(

De remèlem itt elèg hely Van.:)Màr jò jòideje pròbàlkozunk babàval,naptàr mòdszerrel sikertelenül.Ezèv jùniusig 28 napra jött meg mindig. Jùniust àtvèreztem,de sajnos munka miatt csak a sürgőssègire tudtam menni 4 hèt utàn.Èvekkel ezelőtt petefèszek cisztàt talàltak nàlam,de azt mondtàk hogy egy idő utàn magàtòl elmùlik.Tehàt jùniusban a doktornő azt mondta az fakadt ki,ettől vèreztem folyamatosan.augusztusig 28 napra jött meg,szeptemberben 25. Napra.A naptàrban kimutatott peteèrès napjàn hajnaltòl dèlutànig ròzsaszín folyàsom volt.2 nappal előtte akciòztunk,(mivel lassan feladom a remènyt nem hittem a naptàrban peteèrès miatt,nem figyeltem mikor Van.)most oktòberben 23.napra jött meg,ès a peteèrès napjàn kèső este ismèt ròzsaszín folyàs(akciò utàn vettem èszre,pàr percre begörcsölt a hasam,azt hittem megjön.)Màsnap dèlre ismèt elmùlt.Mivel 32 vagyok èdesanyàm azzal ijesztget biztos Korai klimax :/.Ez hormonzavar lehet?Volt màr valaki ebben a helyzetben?Lett belőle baba.Olvastam ovulàciòs vèrzèsről,de ez nem kèső kicsit?Mivel nem sürgőssègi eset vagyok,hònapokig kène vàrnom hogy dokinàl időpontot kapjak.



2019. okt. 11. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia. Hasonlo cipoben jarunk, en is 32 eves vagyok, es 2,5 eve probalkozunk az elso babaval. Nekem is mostanaban lerovidult a ciklusom, 25-23 naposra, es egyszer 19 napra is megjott. Korabban mindig pontos 26 napos volt, sosem maradt ki, vagy kesett. Nem ertem az okat. Nalunk elvileg a ferjemnel van gond, ezert nem sikerul a baba, valoszinuleg ot kell muteni, es addig velem nem hajlandoak semmit csinalni. Kb.hulyenek nezett az orvos, hogy ilyentol megijedtem, hogy rovidebb lett a ciklusom. Szerinte ez elofordul, es normalis..


Attol felek, mire a ferjemet helyrerakjat nehogy nalam legyen valami gond. En is olvastam errol a korai klimaxrol, de nekem az AMH ertekem normalis volt tavaly, az meg ugy tudom jelzi, hogy meddig vagyunk termekenyek.

Ha megtudsz valamit, legyszi oszd meg, mert en is aggodom emiatt.

2019. okt. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A párodnál minden oké, volt orvosnál (andrológus) spermamintát adni?


A zavarok ellenére nem biztos, hogy nálad van csak hiba.


Amúgy neked 3. és 21. napi vérvétel, hormonpanel lett készítve? Nem ártana!



Biztatásképpen: 2.5 év fogamzásgátló után 1.5 év volt, mire megjött rendesen. Brutál hormonzavarom lett tőle, de mégis sikerült utána teherbe esnem!

2019. okt. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szia.

Mi KB. 3 ève pròbàlkozunk,de június òta fèlek hogy valami nem stimmel.Hàziorvosom tudja milyen cipőben jàrok,írt sürgőssègi beutalòt,mivel màr Minden nőgyògyàsz rendelőt Körbe telefonàltam,ès mindenhol ugyanaz a vàlasz:"Nem veszünk fel ùj pàcienseket",vagy hogy "ez normàlis nem kell megijedni","ha semmi fàjdalma nincs,nem veszèlyes,ha fàjdalmai lesznek jelentkezzen".:/.Az az èrzèsem hogy a nőgyògyàszoknak mind1 hogy valaki babàt szeretne,ès aggodalmi vannak ezen a tèren,a lènyeg hogy a gombàs fertőzèsek meg nemi betegsègek le legyenek kezelve.:(.Ez elszomorít egy kicsit.Szorítok nektek hogy mihamarabb összejöjjön a baba :),ès ha talàltam nőgyògyàszt,azonnal megírom mi a helyzet nàlunk.szép napot kívànok nektek:)

2019. okt. 11. 15:04
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van, a sima mezei nőgyógyászok -tisztelet a kivételnek- leszrják, ha valaki babát szeretne, leveszik a citót azt csókolom, kidobnak a rendelőből.

Endokrinológus felkeresését javaslom, egy jó doki el fog küldeni hormon vizsgálatokra.

2019. okt. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2.kommenelő:Kb. 1,5 ève voltam utoljàra vèrvètelen,akkoriban minden rendben volt nàlam is,meg pàromnàl is.Sajnos költöztünk,es ahol most lakunk,nehèzkes időpontot kapni nőgyògyàsznàl,jùniusban jutottam sajnos utoljàra sürgőssègi nőgyògyàszhoz.Azon kívül hogy làtta a cisztàt ami elvileg juniusban kifakadt,nem làtott màs rendellenessèget.Nèmetorszàgban lakom,itt elèg taplòk az orvosok,ha valakinek nincsenek erősebb fàjdalmai,vàrhat az ember 3-6 hònapig mire időpontot kap.Remèlem a sürgőssègi átutalòval kapok jövőhèten időpontot,mert félek hogy nàlam van tènyleg a hiba,hogy június òta valami nagyobb baj van.meglàtjuk mi lesz.
2019. okt. 11. 15:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Párodtól is csak vért vették? Az nem ugyan az... Menjen csak el szépen ő is orvoshoz! A spermamintát adása nem fájdalmas!
2019. okt. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!