Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jelentkezett idén valaki a...

Jelentkezett idén valaki a Selye János Egyetemre Komáromba?

Figyelt kérdés
L

#iskola #Köznevelés és pedagógia
2020. júl. 24. 11:39
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Ismerkedős napok? Max. a beiratkozás és a tanév közti időben ismerkedhetsz a kollégiumban, ilyeneket nem szoktak rendezni erre pont a gólyatábor lett volna bár lehet hogy lesz valami helyette ha így elmarad.

Ahogy látom szeptember 7-től 11-ig van a beiratkozás és szeptember 19.-én kezdődik a tanév szóval attól függően hogy melyik nap lesz a karodon a beiratkozás annyi napod lesz ismerkedni a kollégiumban.

2020. júl. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Ahogy látom mégis lesz gólyatábor szeptember 17-20 között és augusztus. 31-ig lehet jelentkezni. Itt van a honlap: [link]
2020. aug. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Amúgy így a határzár alatt hogyan fogsz tudni átjárni?
2020. aug. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
arra én is kiváncsi lénnék....de tuti lesz határzár?
2020. aug. 28. 22:42
 15/24 anonim ***** válasza:

Én is kíváncsi vagyok rá, mondjuk valaki megkérdezte az egyetem csoportjában hogy végül is így mi lesz és törölték is a kiírást, nem tudom milyen jogon pedig normálisan volt írva.

Mondjuk szerintem nem fog elindulni így az egyetem, csak távoktatásos módon mert ahogy olvasom most ott is elkezdett emelkedni Szlovákiában a koronavírusos fertőzöttek száma.

2020. aug. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
akkor nyitó se lesz se semmi...és mivan a elsősökkel?
2020. aug. 28. 23:16
 17/24 anonim ***** válasza:
Hétfőn biztosan küldenek ezzel kapcsolatban valamit majd ide kiírom ha megkapom.
2020. aug. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
lett volna 17-én ismerkedős nap féle..szerintem elmarad de még nem kaptunk értesitőt!
2020. aug. 28. 23:35
 19/24 anonim ***** válasza:
Már a vírus miatt tábort se akartak indítani mert azt veszélyesnek ítélték, így egy egynapos Komáromi "Gólyatúra" van kiírva 18.-án de ez fent van a [link] oldalon.
2020. aug. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Egyenlőre ezt küldték szóval aki Magyarországról akar menni az megcseszte most és kitudja mikor lesz majd megoldás bár elméletileg szerdán lesz róla megbeszélés de amikor kérdezte valaki hogy mikorra várható ez, hát még a jövőhéten is csodálkoztak hogy mit képzel magáról hogy akkora döntés születik.


"Az SJE értesíti az állandó szlovákiai lakhellyel nem rendelkező (külföldi, főleg magyarországi) hallgatóit, hogy a határátlépéssel kapcsolatos korlátozások miatt /2020. szeptember 1-én hatályba lépő 407-408/2020. (VIII. 30.) magyarországi kormányrendelet/ számukra a 2020/2021-es akadémiai évre a beiratkozások elektronikus formában történnek.


A kollégiumi beiratkozás későbbi időpontját a külföldi hallgatók a kollégium igazgatója által megadott e-mail címen (kollig@ujs.sk) vagy telefonon (+421 35 3260 732) egyeztethetik.


A beiratkozásokkal kapcsolatban további információval az egyes karok tanulmányi osztályai, valamint a diákotthon igazgatósága szolgál.


Az állandó szlovákiai lakhellyel rendelkező elsőéves hallgatók beiratkozása az előzetes ütemterv alapján jelenléti formában zajlik. A szlovákiai lakhellyel rendelkező hallgatók kollégiumi elszállásolásában nem eszközöltünk változásokat.


Az SJE vezetősége értesíti a magyarországi hallgatókat, hogy minden lépést megtesz annak érdekében, hogy a 2020/2021-es akadémiai évben a tanulmányaikat a meghirdetett időbeosztás szerint megkezdhessék. Az erről szóló információkat és rendelkezéseket időben közzétesszük."

2020. aug. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!