Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem erzem az egyetemet, volt...

Nem erzem az egyetemet, volt hasonlo cipoben valaki?

Figyelt kérdés

sziasztok!

Iden felveteliztem, masodik probalkozasom.

Orvosi,felvettek...

De nem erzem hogy megtudnam csinalni, egyenlore nem latom hogy tudnam managelni az idomet stb... ti hogy birkoztatok meg ezzel?

Illetve Mi fontos 26eves vagyok..:/ tobb eve nem tanulok rendesen.

Most is 4 honapot gyakoroltam a ket emeltre.

Biosz 76% lett, fizika 78%.


2020. júl. 24. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Nincs mit veszítened, megpróbálod, ha nem megy, első félév után kiiratkozhatsz kötelezettségek nélkül. Ha ezt szeretnéd csinálni, érdemes megpróbálni szerintem.
2020. júl. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mivel az orvosi osztatlan, még a második félév után is otthagyhatod visszafizetési kötelezettség nélkül.

Felvettek, most ennek örülj, aztán szeptemberben adj bele mindent!

Sok sikert!

2020. júl. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ünnepelj egy picit, hogy bejutottàl egy ilyen jó szakra! Aztán szeptemberben próbáld meg, nincs mit veszítened. Ha ez az álmod, akkor végképp meg kell próbálnod! Hajrá! Aztán folytathatnàd a kérdést, hogy első/màsodik félév után folytattad-e, vagy sem.
2020. júl. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom
2020. júl. 24. 16:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Menni fog az, hajrá :) Én a helyedben nem aggódnék, ha 4 hónap alatt fel tudtál készülni a tárgyakból :D
2020. júl. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!