Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen dolog már az, hogy a...

Milyen dolog már az, hogy a SOTE ÁOK-on vagy amely másik szakon/egyetemen, a többsèg nem akar ès nem szeret előadásra járni???????

Figyelt kérdés

2020. júl. 24. 15:55
 1/8 A kérdező kommentje:
*vmely
2020. júl. 24. 15:55
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Releváns forrás megjelölése, ami alátámasztja az állítasodat?
2020. júl. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Minek, ha nincs értelme?
2020. júl. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Nekem amúgy fent van majdnem minden tantárgy előadás részéről a videó felvétel , meg a diák is szóval én ezekre nem szoktam bemenni, meg amúgy is van belőle gyakorlat azon meg megtanulom amit kell max átnézem azokat, amiből meg csak előadás van arra beszoktam menni mert abból általában névsort íratnak velünk.
2020. júl. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy valaki nem akar vagy nem szeret előadásra járni, még simán bejárhat előadásokra. Ez kicsit olyan, mint az adófizetés. Nem akarom és nem szeretem, ennek ellenére mégis befizetem.
2020. júl. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó ez mèg sajna kèt èvig így lesz
2020. júl. 24. 19:01
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az előadásoknak 80%-ának nincs értelme. Felolvasni a szöveget diasorról én is megtudom tenni otthon. Pont orvosira jellemző, hogy "ezt most nincs idő elmagyarázni , majd elolvassák otthon a könyvből".


Ha jó előadó van, aki tudom hogy izgalmasan ad elő, illetve egy csomó plusz dolgot is elmond, azokra bejártam. Például oxyológia, traumatológia előadásokra jártam annak ellenére, hogy hétfő meg szerda este 6-tól voltak, mert izgalmasan adták elő és érdekelt a téma.

2020. júl. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ok. Ès az idegsebészet, ideggyógy, pszichiátria előadások milyenek?
2020. júl. 25. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!