Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor szoktatok bevásárolni...

Mikor szoktatok bevásárolni iskolakezdésre? Mikor a legérdemesebb, mikor van a legtöbb füzet stb?

Figyelt kérdés
2020. júl. 25. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Már telis tele vannak az üzletek sulis cuccokkal.

Bármikor, de érdemes több részletben, ahogy a pénztárcád engedi.

2020. júl. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Én év végén szerettem volna mindig, de a szüleim mindig augusztus végére hagyták amikor már minden drágább lett meg mindenből egyre kevesebb. Szerintem minél előbb.
2020. júl. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szezonálisan szoktam vásárolni, hanem mindig figyelem az írószereket stb. az üzletekben és ha látok valamit, ami megtetszik és jó áron is van, akkor megveszem. Feleslegesen azért nem vásárlok fel mindent és nem veszem meg azt, amiről tudom, hogy sosem fogom használni. Viszont pl. tollakból, füzetekből, papírtömbökből, mappákból és hasonló cikkekből igazából nem baj, ha mindig van itthon. Sokszor le is szokták őket akciózni (pl. a szebb, mintás füzeteket nagyon szeretem, de eredeti áron azért nem venném meg) és így olcsóbbak mintha iskolakezdés előtt szeretnél megvenni mindent. Ha pedig valami esetleg mégis hiányzik, akkor azt pótlom, de az már nem egy nagy tétel.
2020. júl. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg szerintem érdemesebb lesz szeptemberben vagy később vásárolni, amikor már valami konkrét információ áll rendelkezésre arról, hogy lesz-e rendes tanítás, vagy nem. Ha végtelen ideig távoktatás lesz, akkor egy laptop bőven elég, felesleges füzetekből, táskából és egyebekből bevásárolni.
2020. júl. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!