Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit kell venni kilencedikre?...

Mit kell venni kilencedikre? (Kb. hány füzet, toll, stb. ) Illetve franciára milyen füzet/ek kell/enek? Gimi.

Figyelt kérdés

2018. jún. 27. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

10-15 toll

20 vonalas füzet

10 kockás füzet

vonalzók

körző

Francia: Nekem 2. Idegennyelvem. 1 füzetem volt belőle, és egy könyvem ami munkafüzet is volt egyben.

18/L

2018. jún. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszöm
2018. jún. 27. 13:36
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm *
2018. jún. 27. 13:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Sima füzet, ceruza
2018. jún. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam a tollak azok eszméletlen mennyiségben fogytak a gimiben, szóval abból szerintem jó sokra van szükség, de ezt nyilván közben is lehet mindig pótolni. Ezen kívül még jó, ha van ceruza, radír, esetleg szövegkiemelő/színes toll vagy hibajavító, ha szoktál használni. Én vonalzót, körzőt talán egyszer-kétszer használtam összesen még 9.-ben, pedig matek tagozatos voltam..., de nem tudom, lehet, hogy jó ha van. Füzetből is jó sokat elhasználtam, de elsőre szerintem az is elég, ha minden tárgyra veszel egyet, mert majd úgyis kitapasztalod, hogy melyik órán mire van szükség és mi a kényelmes pl. spirál/nem spirál vagy nagy méretű/kis méretű, vonalas/kockás stb. Például volt olyan óra, ahol rengeteget írtunk és több A4-es vastag füzet is betelt, de volt olyan órám is, ahová még egy pici füzetet is teljesen felesleges lett volt elkezdeni, mert még félig sem telt volna be, ezért csak lapokat vittem és azt összetűztem. Esetleg, ha lesz rajz órád, akkor arra szoktak kérni rajzlapot vagy vázlatfüzetet. Most hirtelen ennyi jut eszembe.
2018. jún. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Rajzórám lesz, de arra mindent a suli ad.
2018. jún. 27. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!