Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Októbertől megint karantén/isk...

Októbertől megint karantén/iskolabezárás lehet?

Figyelt kérdés
Orvosom mondta, és nagyon beparáztatott ezzel. Én teljesen abban voltam még egy olyan szintű lezárás mint tavasszal már nem lehet. Senkinek nem lenne jó. Miért nem lehetne jobban odafigyelni a higéniára, plusz maszkot viselni és kész? Minek ez a hiszti, nem tudom elkepzelni hogy megint minden ember visszavonulna a lakásába hónapokra.
2020. júl. 28. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Nincs erről semmi hivatalos infó, hiába kérdezitek meg naponta.
2020. júl. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
1, úgy érted, naponta ötször.
2020. júl. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Megvan rá az esély, de nem biztos. Lehet, hogy csak az egyetemek zárnak be, az általános és a középiskolák nem.
2020. júl. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most vagy mindenki vegye komolyan, vagy senki. Pl az orszagba erkezoket csak a repteren ellenorzik. Autoval lehet jonni siman.
2020. júl. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!