Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nagyon nehéz az egyetem...

Nagyon nehéz az egyetem megállni a helyünket?

Figyelt kérdés

2010 szeptemberétől a DE-TTK kémia szakjára fogok járni. Nagyon félek a sok tanulnivalótól, illetve attól hogy nem marad majd időm szórakozásra illetve a barátokra. Van barátom és őt sem szeretném elhanyagolni.

Adjatok tippet a tanuláshoz! Főleg egyetemisták!!!

Nem ide illő dolgokkal kiméljetek.

Köszi.


2010. aug. 3. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
igen.
2010. aug. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kicsit bővebben...
2010. aug. 3. 21:33
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia Én az ELTE TTK kémiára fogok járni:).Hasonlóan án is ettől picit félek, hogy sokat kel majd tanulni meg minden.

De szerintem azért belefér egy két nap pihenő is, ettől nem félek főleg ha mindig rendesen készülsz, mert akkor nem maradsz le. De sajnos a vizsgaidőszakok alatt biztos nincs szabadnap ahogy az ismerőseimtől hallom.

2010. aug. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha érdekel amit tanulsz, akkor nem annyira.

De ha rendesen beosztod az időd, akkor marad másra is.

Próbáld meg beosztani a tanulnivalót. Ha úgy érzed, hogy nem tudsz minden nap készülni, akkor is legalább zh-kra rendesen tanuld meg az anyagot! Ne vizsgákra hagyd az egészet:)

2010. aug. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat...
2010. aug. 4. 08:14
 6/7 anonim ***** válasza:
az elején furcsa lesz, de hamar rá lehet állni, annak akinek megfelelőek a képességei. a hülyék viszont hamar kihullanak (és ők vannk többen). az áltkémre, meg a matek analízisra fektessetek nagy energiát, mert azok a húzós tárgyak első félévben. bár én nem kémiás vagyok, hanem vegyészmérnök, de elég hasonló szerintem az órarend az elején.
2010. aug. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Köszönöm körültekintő válaszodat.

Én emelt szinten tanultam a kémiát, heti 4-5 órába és még laborgyakorlatom is volt ami ugye szintén kémia.

A matektól viszont picit félek...

2010. aug. 5. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!