Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek mennyi az esélye...

Szerintetek mennyi az esélye hogy szeptemberben nem lesz hagyományos iskolakezdés? Ti miben reménykedtek?

Figyelt kérdés

2020. júl. 30. 20:32
1 2
 11/18 lillav válasza:
Nincs mobilnetem,évi minimum összeggel van feltöltve a kártyánk hogy a szám maradhasson. Tudatlanság, ugye? :)
2020. aug. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 lillav válasza:
De amúgy ha tudsz valami megoldást ígyis, ahol tudom hallgatni az előadást, nézni az anyagot, alkalom adtán képernyőt megosztani, stb stb. és eközben a tesóim tudják csinálni a dolgukat a laptopomon,őszintén megköszönöm
2020. aug. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondom: Ha nincs mobilneted akkor is lett volna, csak aktiválnod kellett volna. A szolgáltatók ingyen biztosítottak mobilnetet még azoknak is akiknek alapból nem volt a járványhelyzet ideje alatt, főleg az iskolások miatt. Arról, hogy nem olvasol híreket, nem tájékozódsz nem mi tehetünk. A lehetőség adott volt.
2020. aug. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 WidowmakerButt ***** válasza:
76%
Én személyesen nagyon örülnék ha menne tovább. Lehet hogy kicsit önző vagyok ezzel, de elég izgalmas volt a tanárokkal tartani a kapcsolatot ilyen módon. Remélem még egy ideig eltart
2020. aug. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
25%
És amíg neked ez tök izgalmas, addig emberek halnak meg, olyanok akik még élhetnének. Én remélem, hogy inkább lecseng és nem lesz nagyobb probléma.
2020. aug. 7. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
74%
Ja, majd ha szülő leszel, a gyereked kisiskolás, akkor megtudod milyen "jó" érzés. Fél év óta itthon van a gyerek, jelenleg már nincs szabi, felváltva hordjuk be a munkahelyünkre. Arról nem is beszélve, hogy a magánéletünk már nem is létezik.
2020. aug. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 WidowmakerButt ***** válasza:
48%
Nem tervezek gyereket, szóval szerencsére az ilyesmitől nem kell félnem :)
2020. aug. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
Tényleg nagy szerencse...
2020. aug. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!