Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki mit tud a szeptemberi...

Ki mit tud a szeptemberi iskola nyitásokról?

Figyelt kérdés
Az érdekel, hogy valaki biztos forrásból tud-e valamit?

2020. júl. 26. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Senki semmit. Nyilván.
2020. júl. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Biztos forrásból tudom, hogy még nem tudni semmit.
2020. júl. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Hogy tudna bárki is bármit biztos forrásból, amikor egyelőre még nincs döntés erről???
2020. júl. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Majd kb. augusztus közepe felé kezd majd kiderülni de biztosra szerintem csak az utolsó pillanatokban lehet mondani hogy lesz-e az iskolakezdésből valami. Remélem elkezdik mert ahogy észre vettem a tanárok elégé lusta módon álltak hozzá a tanításhoz ebben a távoktatásban és a tananyagot nagyon rosszul adták le.
2020. júl. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Belenéztem a jósgömbömbe és azt láttam, hogy szeptemberben hagyományos közoktatás lesz. Az októbert még nem láttam, mert nagy a köd.
2020. júl. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szeptember végén-októberben megint nagy baj lesz. El fog kezdődni az iskola, de hamar be is zárják, hirtelen lesz meg a baj. Jós vagyok. Amég nincs október nekem senki ne mondja, hogy hazudok. Csak ha majd nem így lesz.
2020. aug. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Jelenlegi állás szerint lesz
2020. aug. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Lesz!
2020. aug. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!