Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Előrehozott érettségizhetek?

Előrehozott érettségizhetek?

Figyelt kérdés
Angolból szeretnék előrehozottazni most októberben, de sehol nem találtam pontos infót, hogy 11.-ikben lehet-e.

2020. aug. 2. 08:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges. Persze előtte a sulidban meg kell csinálnod az osztályozó vizsgát.

Javaslom, hogy az iskoládba menj be egy ügyeletes napon éa érdeklődj ott.

2020. aug. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nekem a suli azt mondta, hogy szeptemberben van az osztályozó is, viszont ahogy tudom a jelentkezési határidő az érettségire is.

Szükséges a jelentkezéshez az osztályozó (tehát nem tudok menni), vagy elég ha az érettségi napjáig sikerül az osztályozó?

2020. aug. 2. 08:41
 3/4 anonim ***** válasza:

A jelentkezéshez nem szükséges az osztályozó vizsga. A végzősöknek február közepéig kellett jelentkezni az érettségire úgy, hogy a 12. osztály év végi jegyük még nem volt meg.


Szeptember első napjaiban jelentkezel előrehozott érettségire, majd megcsinálod az osztályozó vizsgát a 11. és 12. évfolyam tananyagából sikeresen. Ezután októberben valamelyik vizsgaközpontban leérettségizel. Ha véletlenül nem sikerül az osztályozó vizsgád, akkor a jelentkezésedet törlik.

2020. aug. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. aug. 2. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!