Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A felsőoktatási szakképzés...

A felsőoktatási szakképzés (FOSZK)-ra szeretnék jelentkezni pótfelvételivel. Jelenleg van még munkahelyem. Így ha augusztus végén derül ki, hogy felvesznek vagy sem, jelenthet problémát ha le kell töltenem az egy hónapos felmondási időt?

Figyelt kérdés
2020. aug. 2. 22:13
 1/6 davidusimusu ***** válasza:
Igen elég problémás, mivel a labor és gyakorlati órák látogatása kötelező. Ha nem jelensz meg, akkor igazolásra van szükség, különben bukó a tantárgy és kezdheted újra. Ráadásul ha második félévben nem indul az adott képzés, akkor már csak jövő szeptemberben lesz lehetőség az újrakezdésre. És arról már csak ne is beszéljünk, hogy amennyiben egy olyan tárgy ami előfeltétele egy másik tantárgynak(ami elég valószínű), akkor máris csúsztál 1 évet. Nem tudom milyen a főnököd, de jobb ha odaállsz elé és előre megbeszélitek. Ne az utolsó pillanatban.
2020. aug. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

En is akarok jelentkezni

Te melyikre mesz? Es allamira mesz vagy onkoltsegesre?

2020. aug. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
1.de hol irja hogy laboros kepzesre megy? A foszk amin en voltam jogi laza semmi igazolas nem kell
2020. aug. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1., 3. válaszoló:

Nem laboros képzésre megyek, de abban igazad van, hogy lehet már most jobb, ha odamegyek a főnökömhöz és felkészítem őt erre, hogy esetleg tárgyalhatóbb legyen a felmondási időm mikor tényleg sor kerül rá.


2. válaszoló:

BGE - PSZK Pénzügy és Számvitel [vállalati]

Államihoz van elég pontom, de nem vagyok benne biztos, hogy indul a BGE-n, még nem adtam le a felvételim, ott fogom látni, hogy van-e állami vagy csak önköltséges van.

2020. aug. 3. 21:02
 5/6 davidusimusu ***** válasza:

3.


Értelmezd újra a mondatot. Én tényeket közöltem, hogy mi a szabály, így így jó ha tudja. De örülök, hogy sikerült kivenni a lényeget. Gondolom jogon is van ahogy minden képzésen. Tehát oda is kötelező bejárni. Jogi végzettséggel nem is értem miért kell ezt körbe írnom számodra.


Kérdező:


Mivel látom, hogy Pénzügy és Számvitel érdekel, így nyilvánvaló, hogy gyakorlati óra úgyis lesz.

2020. aug. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 davidusimusu ***** válasza:

Ui.:


Mivel a kérdésből adódóan nappali képzésre lehet következtetni, ezért nyilvánvalóan lesz olyan tantárgy amire kötelező bejárni.

2020. aug. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!