Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Voltatok már egyetemi pszichol...

Voltatok már egyetemi pszichológusnál?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Úgy érzem szükségem lenne egy beszélgetésre, és az egyetemünkön van lehetőség pszichológussal konzultálni.


Milyen egy ilyen beszélgetés? Csak tanulással kapcsolatos problémákban tud segíteni? Ha voltatok ilyen szakembernél, nektek segített, használt?


2020. aug. 3. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, de ismerek egyet személyesen. Nem csak tanulással kapcsolatban tud segíteni, keresd csak fel nyugodtan, nekem jó tapasztalatom van :) ajánlani tudom.
2020. aug. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ! :)


Nagyon régóta érik már egy ilyen beszélgetés, és szerintem csak egy kisebb szelete lenne a sulival kapcsolatos, bár attól már akkor is kiégek, ha rágondolok..

2020. aug. 3. 13:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy az életed egy területét teljesen el tudod választani a többitől, minden mindennel összefügg, erre is fel van készülve. :)
2020. aug. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tényleg remélem hogy tud segíteni.. Köszi a bátorítást! :)
2020. aug. 3. 13:34
 5/8 anonim ***** válasza:
En voltam, nekem rossz tapasztalataim vannak, pedig egy elvileg jo szakemberrol van szo. Maximum 3-4 30p-es beszelgetesre lehetett volna jarni, azt is kb. havonta 1x. Es az elso beszelgetes utan azt mondta, hogy celszeru lenne gyogyszert szedni inkabb. Alig beszelt valamit, a legjelentektelenebb dolgokra kerdezett csak vissza. Es az irodaja az egyetem legforgalmasabb helyen volt, kicsit sem volt ciki fel orat allni elotte...
2020. aug. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Huh. Azért az úgy meredek.. megkérdezhetem, hogy ez melyik egyetem?


Ez a sorban állás elég rosszul hangzik, nem volt időpont egyeztetés, hogy sor alakult ki, vagy ez miért volt?


Egyébként ettől is "félek" úgymond, amit írsz, hogy lehet, hogy nem lesz haszna, mert kb semmilyen a hozzáállása az emberhez.

2020. aug. 3. 15:24
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus nem ad gyógyszert, nem is kínálhat, nem kompetenciája eldönteni. Amiről te beszélsz, az mindennek az alja, nem professzionális. Ha ez tényleg így történt, ahogy mondod, akkor ez nem egy jó szakember, és pont. Akárki akármit mondd, ilyet jó szakember nem csinál.
2020. aug. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát igen ez enyhén szólva is hanyag, lusta, és nem humán hozzáállás. Továbbra is kíváncsi vagyok hogy melyik egyetem pszichológusáról beszélünk, remélem nem arról, aki az én egyetememen van.
2020. aug. 3. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!