Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » "menj pszichológushoz" Akik...

"menj pszichológushoz" Akik ilyeneket írogatnak itt, ti voltatok már pszichológusnál?

Figyelt kérdés
2014. szept. 17. 13:33
 1/7 bdrstnt ***** válasza:
persze,jó móka :)
2014. szept. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. szept. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kezelésen nem voltam, viszont ismerek egy párat ( végzettségemből kifolyólag), és azt hogy menj el hozzá, biztos hogy nem rossz tanácsként írják.
2014. szept. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, már évek óta járok, nincs abban semmi rossz.
2014. szept. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én voltam eleget, ezért nem is ajánlom senkinek. Felesleges időpazarlás.
2014. szept. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen és ehhez hasonló válaszokat azok az emberek írnak, akik unalmukban használják ezt az oldalt. Kényszeredetten válaszolni akarnak mindenre, leginkább a provokatívabb kérdésere ugranak. Tipikus eset, hogy egy kérdésre a válasz a szakemberhez vagy google-hez való utasítás. Erre bárki képes, tehát itt arról van szó, hogy egyszerűen csak válaszolni akart. Kielégítő számára a válaszolása, még ha haszontalan akkor is, mondott is valamit, meg nem is. Legtöbb esetben épp ezek az emberek szorulnának pszichológiai segítségre, mert elgondolkodtató, hogy miért áldoznak fel időt egy teljesen haszontalan és kioktató válaszra.
2014. szept. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én gyakran írom ezt válasznak (bár az utóbbi hetekben nem voltam túl aktív ezen az oldalon). Depressziós, szorongásos és szociális fóbiás vagyok. Sokat olvastam a témában és nagyon sok itt kérdező emberben felismerem a saját tüneteimet is.


Jártam szakemberhez is (amíg volt rá pénzem) és nagyon sokat segített. Elmúlt minden tünetem, újra életrevaló lettem... csak aztán visszacsúsztam. Ettől függetlenül, akinek van pénze és teheti, menjen el. Ártani nem árt. A normális pszichológus úgyis megmondja, ha nincs szükség kezelésre; az enyém legalábbis ilyen volt.

2014. szept. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!