Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti elmennétek/voltatok már...

Ti elmennétek/voltatok már pszichológusnál mert nem tudtátok feldolgozni valakinek hiányát?

Figyelt kérdés

Én nem voltam együtt vele, csupán egykor sokat flörtöltünk de mindig volt min veszekedni, meg hát az akkori baráti köre is ellenünk dolgozott.


Ő is megváltozott mióta nem beszélünk, vagy pontosabban mióta nem vagyunk jóban és én is.


2 éve próbálom agyilag lezárni a dolgot, azelőtt még megmenteni próbáltam. Ő is örült akkor neki - ezért se hagytam abba - csak rájöttem hogy lehetetlen olyan hatást gyakorolni rá, amilyet kellene talán azért mert van előéletünk.


Mikor legutóbb szétment a pasiával (2013 novemberben), az is miattam volt. Megvárta míg nem köt össze minket semmi, és amikor ez megtörtént akkor eldobta a pasiát.


Aztán beszélgettünk meg minden, soha nem láttam oly boldognak, ezért is nehéz ezt lezárni.


Lehet oktatni meg minden, de attól hogy 2 ember szereti egymást, van hogy nem működnek a dolgok.


Azóta megpróbáltam mással csajozni, hát, senki felé nem tudok érdeklődést mutatni. Egyáltalán nem érdekel, hogy mit mondok, nem figyelek oda, hogy közel húzzam magamhoz, sőt már olyan is volt, mert lemondtam egy randit mert aludni akartam inkább (reggel 10-kor).


Azt megszoktam hogy ő nincs velem, de az már zavar, hogy ezt nem tudom úgy lezárni hogy érdekeljenek a többi nők.


2014. júl. 17. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

nem voltam 7 évig szenvedtem miatta és egy barátom segített rajtam végül a kedvességével...


21F

2014. júl. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
még nem, de nem ártana már lassan elmenni :(
2014. júl. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

remélem nem értetted félre és remélem én értettem félre amit te írtál, de ebből az esik le nekem hogy fiúval lettél együtt, vagy ő segített rajtad.


nem vagyok és nem is leszek homoszexuális, szóval ez nem járható út. ők még jobban nem érdekelnek.

2014. júl. 17. 13:54
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez mindenképpen a saját harcod lesz. Meg kell tanulnod elengedni minden harag vagy ilyen dolog nélkül. Tudom hogy ez nagyon nehéz, de menni fog.

Amíg nem váltod át a gondolkodásmódodat addig nem fog menni.

Ha gondolod vagy bármi van, nyugodtan rám írhatsz. :)

2014. júl. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
szerintem a kedvességet nem úgy kell érteni, hogy a haverja leszopta
2014. júl. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A pszichológus azért leszed. Szóval ár/érték arányban nem túl jó. Ha mondjuk a barátaiddal nem tudsz őszintén beszélgetni, akkor van valami értelme (vagy ha a barátaid sötétek). Pár sör kell neked, meg mélyenszántó beszélgetések, aztán már rendben is van minden. Én annyit tudok neked mondani, hogy nem jó, ha egy halott kapcsolatban létezel - amit ugye ketten létesítettetek - egyedül, tovább kell lépned. Magadat hendikeppeled ezzel. Ha ez logikailag nem elég, akkor az a gond, hogy túlságosan belevontad magad érzelmileg. Ebből ki kell lépned, mert ez az érdeked. A történteket, a tapasztalataidat hasznosíthatod, ha már objektív tudsz maradni. Innentől már csak az idő számít, ha mentálisan nekiveselkedsz. Sok sikert!
2014. júl. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%

#1:

dehogyis...és különben is lány barát, csak nem hangsúlyozom külön ki, mert a barát az barát...ha külön kihangsúlyozom azt jelenti, hogy különbséget teszek a barátok között...és nem a testem szenvedett nem szex hiányom volt...a lelkemnek fájt és max egy ölelésre vágyott a testem ezáltal...meghallgatott, figyelt rám, kedves volt, a nevetése a hangja megnyugtató volt...és pár este 4-5 órás beszélgetés csodákra volt képes, meg persze pár találkozó :)

2014. júl. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!