Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Iskolában felejtődött érettségi?

Iskolában felejtődött érettségi?

Figyelt kérdés

Olyan 2 éve iratkoztam be ESTI OKJ-ra, akkor elvették az érettségi bizonyitványt (mondván, hogy ne iratkozzak be máshova). Időközben ez elfelejtődött, vissza nem kaptam és az se rémlik, hogy jelezték volna hogy bent van. Majd 1 év után, tavaly ősz folyamán munka miatt félbehagytam a 2. évet.


Most a közelben találtam egy jobb OKJ-t szeretnék beiratkozni rá, idő is engedi, de ugye kellene hozzá az érettségi bizonyitvány.


Na most ezt akármikor ki kell adnia előző iskolának, ha ügyfélfogadási idő alatt bemegyek érte?



2020. aug. 4. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen. Előtte telefonálj be, hogy keressék ki az irattárból, és mondd meg, melyik évben, mikor adtad át nekik.
2020. aug. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem értem. Beiratkoztál, ez nem valósult meg, ilyenkor vissza kell kérni a bizonyítványt, 2 évig hogy nem jutott eszedbe?
2020. aug. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne telefonálj, hanem írj e-mailt jó előre, hogy mi kéne, mert a telefont nem fogják felvenni ügyeleti időn kívül, az ügyeletes meg nem feltétlenül az iskolatitkár lesz, márpedig csak ő tudja ezt előkeresni neked.
2020. aug. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!