Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire valószínű hogy...

WidowmakerButt kérdése:

Mennyire valószínű hogy hagyományos módon folytatódik a tanulás szeptembertől?

Figyelt kérdés
Nem vagyok biztos benne, hogy végleges a jelenlegi döntés az iskolák bezárásáról, de talán kicsit okosabb lehetek a válaszaitoknak köszönhetően. Örülnék ha vége lenne a távoktatásnak, de a cikkek amiket olvastam nem igazán adtak rá választ. És lesz lehetőség távoktatással folytatni aki szeretné vagy hagyományos módon megy tovább mindenkinek? Furcsa lenne ha csak az osztály fele lenne ott.
2020. aug. 7. 02:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%

végleges a jelenlegi döntés az iskolák bezárásáról


Nincs ilyen döntés.

2020. aug. 7. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Milyen jelenlegi döntés? Én nem tudom ilyesmiről.
2020. aug. 7. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
29%
50%
2020. aug. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

Belenéztem a jósgömbe és a következőket láttam:

Általános iskolában folytatódik a hagyományos oktatás 78%.

Középiskolában folytatódik a hagyományos oktatás 63%.

Egyetemen folytatódik a hagyományos oktatás 47%.

Kicsit ködös a kép a gyakorlati óráknál mind középiskolában mind az egyetemen ott 59% esélyt látok.


Szerintem naívság azt hinni, hogy itt a gyakorin jobban értesült emberek vannak, mint az operatív törzsben. Kicsi az esélye annak, hogy az operatív törzs a bejelentés előtt a gyakorin fog tájékozódni.

2020. aug. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

"Kicsi az esélye annak, hogy az operatív törzs a bejelentés előtt a gyakorin fog tájékozódni."

Hát pedig milyen jól járnának! :D

2020. aug. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs döntés, és pont azért nincs, mert még senki se tud semmit. Többféle forgatókönyvvel készülnek, de hogy melyiket vetik be majd végül, azt csak a tanévkezdés előtti napokban (nem hetekben) fogják elárulni, mert addig még sok minden történhet vírusügyben.
2020. aug. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
50%-ot adok arra, hogy majd lesz hagyományos oktatás.
2020. aug. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
7, én meg százat arra, hogy a kérdező Romániában él... úgy kérdezgetnek itt, mintha nekünk tudni kellene, mi van ott.
2020. aug. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen lehet hogy egy kicsit rosszul fogalmaztam, döntés helyett inkább a kormány által közölt dolgokra gondolok, Pl. elég sokszor hangoztatták, hogy nagyon sokan utálják a távoktatást és inkább törekednének a hagyományos oktatás megvalósítására.
2020. aug. 7. 17:27
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Törekedni fognak, de ha szükséges lesz, távoktatást fognak bevezetni. Most már nem országos döntés várható, mint tavasszal, hanem csak azokat a területeket fogják távoktatásra kötelezni, ahol muszáj, tehát - gondolom - kb. megyénként más és más lehet majd, ha úgy látszik logikusnak az adatok alapján.
2020. aug. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!