Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Normális, hogy már most...

Normális, hogy már most belegondolok, hogy szeptembertől egyetem és a kénköves Isten nyila is lever?

Figyelt kérdés

A napokban kaptam egy emailt az egyetemtől és feltörtek a régi szép távoktatás előtti emlékek.

- A tanárok folyamatos hátráltatása

- “Oldd meg magadnak” mentalitás

- Kicseszős zh, vizsga

- Szűk határidők

Ezt csak az érti, akit ilyen “terrorban” tart az egyeteme. Harmadik évem lesz, úgyhogy már fél lábon is ki akarom bírni, de akkor is rossz, hogy az egyetemi éveimet a szorongás határozza meg. Más is van hasonlóan?



2020. aug. 7. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk is ugyanilyen szívatós volt az egyetemy mégis imádtam minden percét, még akkor is, hogy csúsztam 2 évet a rendszer miatt, még így is életem legjobb időszaka volt
2020. aug. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Én annyival szoktam nyugtatni magam, hogy ami volt tárgy azt átismételem, nekem segít ez megnyugtatni. Nagyon szorongós vagyok én is.
2020. aug. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Persze hogy normális. Kinek hiányzik az iskola? :D
2020. aug. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Normális oktatási rendszerben ennek nem kellene normálisnak lennie.
2020. aug. 7. 19:35
 5/8 anonim ***** válasza:
97%
Nekem is ugyanez van, pedig nekem nem is szemétkedős a sulim.. Mégis igyekszem minél inkább elkerülni, amíg még nem muszáj visszazökkeni az egyetemi életbe.
2020. aug. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

Hát az ez segít, én nagyobb összegben mernék fogadni, hogy megint távoktatás lesz ősztől (a vírus helyzetet elnézve a környező országokban...). Nagy bátorságra vallna, ha tantermi rendben kezdenének.


Nagyon nem hiányzik most vissza mennem. Nehéz, szívatós tárgyaim lesznek ősszel, rengeteg időt megspórólhatnék a reggeli készülődésen, buszozáson, rohanáson, amit a tanulásra szánnék inkább és nincs kedvem napi szinten 2, 3 száz ember közé bejárni, hogy azután a szülőimet ne látogassam egész félévben. Ráadásul végre (hónapok után) lett egy félállásom és tök jó lenne, ha nem kéne még az egyetemre is rohannom, munka, meg háztartás, meg tanulás mellett.

2020. aug. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
18%
Remélem utolsó, hogy rendes oktatás lesz. Felvettek, akkor hadd menjek oda ahová akarok. Szerintem nem lesz távoktatás az egyetemnél.
2020. aug. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%

Persze 7-es, megértem, hogy te gólyafejjel úgy érzed, nem ugyanazt kapnád távoktatással, mint tantermivel és te még bejárnál. Nekem már csak 1 év van hátra és ez olyan szak, amit otthonról is eltudnék végezni (gazdasági).

Szerintem hamarosan kiderül az álláspont és az is lehet, nem lesz egységes egyetemenként.

2020. aug. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!