Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van valaki, aki most érettségi...

Van valaki, aki most érettségizet szívesen segítene egy töriből emeltezni készülőnek? :)

Figyelt kérdés

Ősszel lesz kisérettségink, és rengeteg tételt kell addig kidolgoznom. Hatalmas segítség lenne, ha valaki, aki nemrég érettségizett, esetleg el tudna küldeni párat... :)


Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. aug. 8. 07:57
 1/4 anonim ***** válasza:
2020. aug. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

Sosem értettem - már a középiskola során sem - ,hogy miért tekintenek a diákok egyfajta különleges, nehezen beszerezhető “kincsként” az érettségi tételekre.

Az interneten fent van az összes, többségében pontosan és hibátlanul.


NEM azért javasolt saját magadnak kidolgozni, mert te leszel az első, aki foglalkozik a témával és úttörő lesz a kutatásod pl. a II. világháborúval kapcsolatosan, hanem azért, mert ha te írod le, akkor megtanulod kontextusaiban, logikusan szemlélni a történteket, melyeket meg is értesz.

2020. aug. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Igazából csak azért reméltem, hogy valakinek van pár vázlatosan kidolgozott, megosztható tétele, mert rengeteg idő, mire egyet megcsinálok, és gondoltam, hátha valaki szívesen segít.
2020. aug. 8. 12:25
 4/4 anonim ***** válasza:
82%
Nem érted még mindig te se, pedig a második elmagyarázta: nem időveszteség, ha saját magad írod meg, hanem az maga a tanulás!
2020. aug. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!