Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek szeptembertôl is...

Szerintetek szeptembertôl is folytatódni fog a tigitális oktatás? Ti miket hallotok?

Figyelt kérdés
Elvileg augusztus 15-én lesz a nagy bejelentés.

2020. aug. 8. 23:05
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezektől a nagy bejelentésektől ne várj semmit. Azt se tudom honnan szedted ezt a dátumot. De azt fogják mondani: a tanítás elkezdődött. Magyarország jól teljesített. Mindenki mosson kezet, használjon maszkot. Az ország is régiókra van bontva. Ha valamelyik régióba gócpont alakulna ki akkor ott nem lesz tanítás. Felesleges is az egész országban bezárni...
2020. aug. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Van ahol már alapból online képzés is indul: OE munkavédelmi mérnök / szakember, csak a laborokra kell bemenni. Nyilván ha újra megtiltják a belépést az egyetemre, akkor a laborok is online lesznek.


De szerintem ez nagyon sok embert érint, és fontos. Nekem munkahelyváltás miatt is lényeges.

2020. aug. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
72%
én sok helyen azt olvastam hogy szeptember 14-én kezdődnek az iskolák
2020. aug. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
De a kicsiknek elvileg bejárós lesz. De mondjuk egy 16+-os gimnazistára/ egyetemistára már nem kell vigyázni.. Szóval a szülôknek nem lenne gond..és a tanárok is kapnák a fizut..
2020. aug. 9. 22:03
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Na ja. De kiesés. Nincs tömegközlekedés. Kevesebb sofőr kell. Az iskolába nem kell takarító. Nincs rezsi. Kevesebb áramot termelnek stb stb. Minden összefügg mindennel. Sic mondus est
2020. aug. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
Miért szeptember 14?
2020. aug. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

én sok helyen azt olvastam hogy szeptember 14-én kezdődnek az iskolák


Oké, mutatnál ebből a sokból két megbízható forrásól származót?

2020. aug. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Nekünk egyetemen hivatalosan Szeptember 21.-én kezdődik az oktatás. Ez nem tudom hogy általánosnak számít-e de nálunk mindég szeptember második felében indul az egyetemen.
2020. aug. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Nekünk is szeptember közepétől indul mindig az Egyetem. Előtte reg hét van.
2020. aug. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
100%
Nembaj szétcsesztek mindent előérettségik egyből szeptemberben lesznek, semmi támogatást nem kapunk. Vicc az egész...
2020. aug. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!