Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A ZMNE-Bolyai karán pontosabba...

A ZMNE-Bolyai karán pontosabban mit is takar a had és- biztonságtechnika szak? (Mit tanulnak? Milyen beosztást lehet kapni? )

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezért van az egyetemnek honlapja. Nézzél utána bakker, ne ide tegye fel mindenki a fölösleges kérdéseit.
2010. aug. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én még akkor végeztem, amikor még "csak" biztonságtechnika szak volt, de leírom: matek, fizika, mechanika, elektrotechnika, biztonságpolitika, vagyonvédelmi rendszerek, munkavédelem, tűzvédelem, kémia, radiológia, biztonságtechnika tudománya :-), szerkezettan, mérnöki alapismeretek, anyag- és gyártásismeret, környezetvédelem, polgári védelmi ismeretek, őrzésvédelem és fegyverismeret, stb. stb. :-) még sok-sok ezekhz hasonló tantárgyak és a töltelékek (pedagógia, szociológia,kommunikció,stb.).
2010. aug. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves utsó!

Sikerült elhelyezkedned ebben a körben?Vagy mit csinálsz?

Mert én is sokat gondolkodtam rajta,de végül nem ezt választottam.

2010. aug. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát tény, hogy egy vagyonvédelmi cégnél dolgozom... diszpécserként :-(( nem feltétlenül kellene ehhez a munkakörhöz a szakirányú diploma (munkatársaim közül senkinek nincs is), de remélem hamarosan találok majd jobbat.
2010. aug. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!